Kadıköy'de skandal!

Kadıköy'de skandal!.11941
  • Giriş : 20.05.2009 / 09:48:00

UEFA Kupası finaline sayılı saatler kala, Kadıköy'de skandal görüntüler ortaya çıktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Birleşik Fenerbahçeliler Vakfı Başkanı Aziz Yılmaz'ın, Futbol Federasyonu tarafından final karşılaşması için akreditasyon merkezi olarak belirlenen vakıf binasının kapısına kilit vurması ortalığı karıştırdı. Milliyet gazetesinin haberine göre; Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile ters düşen Aziz Yılmaz'ın, sarı-lacivertli kulübü, UEFA ve Futbol Federasyonu önünde zor durumda bırakmak istediği ileri sürülürken, vakıf binasına gelen basın mensupları kapının önünde kaldı.

Sorunu Kızıl çözdü

Sabah saatlerinde binaya giden ve akreditasyon kartlarını sorunsuz şekilde alan yerli ve yabancı basın mensuplarının aksine, öğleden sonra işlem yaptırmak isteyen yabancı gazeteciler kartlarını alamayınca basın toplantılarına giremedi. Birleşik Fenerbahçeliler Vakfı Başkanı Yılmaz'ın, stadın hemen yanında bulunan ve stat kompleksine dahil olan bina için Futbol Federasyonu'ndan kira bedeli istediği öğrenildi. Yaşanan tatsızlığın ardından federasyon yöneticisi Levent Kızıl'ın devreye girerek sorunu çözdüğü ve yabancı gazetecilerin akreditasyon kartlarını almaya başladıkları ifade edildi.

Geçtiğimiz günlerde polis tarafından yapılan kumar baskınıyla gündeme gelen Birleşik Fenerbahçeliler Vakfı bu olayın ardından Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'la ipleri koparmıştı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*