Kadıköy'de Topuz şovu!

Kadıköy'de Topuz şovu!.12696
  • Giriş : 16.06.2009 / 08:55:00
  • Güncelleme : 16.06.2009 / 09:02:47

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Kadıköy'de Mehmet Topuz'u taraftarın karşısına çıkardı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Son yıllarda görülmemiş bir mücadelenin ardından Fenerbahçe'ye transfer olan Mehmet Topuz, oldukça görkemli bir törenle taraftarların ve basının karşısına çıktı.

Şükrü Saraçoğlu'nda binlerce taraftarın katılımıyla gerçekleşen imza töreni, büyük bir coşkuya sahne oldu. Roberto Carlos'tan sonra Kadıköy'de imza attırılan ikinci futbolcu Mehmet Topuz'a büyük destek gelirken Aziz Yıldırım, konuşmasında ezeli rakibi Beşiktaş'ı da üstü kapalı iğneledi.

“Bugün burada transfer nasıl yapılır gösterip, Mehmet Topuz'la imza atacağız" diyen Yıldırım "Mehmet Türk milli takımında oynayan değerli bir oyuncudur. 3 yıl onu transferi etmenin mücadelesini verdik. Bugün de bunu yapıyoruz” şeklinde konuştu.

Yıldırım'ın ardından sözü alan Mehmet Topuz ise "“Şuan çok mutluyum ve heyecanlıyım. Hayatımın en zor 3 haftasını geçirdim. Eskiyi konuşmak istemiyorum. Fenerbahçe formasını uzun yıllar giymek istiyorum.. Şuan en çok ihtiyacım Fenerbahçe taraftarının bana güveni ve ikincisi tatildir. Fenerbahçe şampiyonluğunda büyük payım olacak, bunu herkes görecektir. Hepinizi çok seviyorum, çok teşekkür ederim” dedi.

TARAFTARIN ŞAPKA ISRARI

Bu sırada Fenerbahçeli taraftarlar "Şapkayı takıver" diye tezahürat yaparak Mehmet'in "Birgün herkes Fenerbahçeli olacak" şapkasını takmasını istedi. Mehmet ise buna "Hepinizi çok seviyorum hepinize çok teşekkür ediyorum" diye cevap verince taraftarlar bu kez "Şapkayı takmayan bizden değildir" diye bağırdı. Bunun üzerine araya Başkan Yıldırım "Herşeyin bir sırası var bekleyin" uyarısında bulundu.

BEŞİKTAŞ'A BARIŞ MESAJI

“Beşiktaş'ta bizim gibi büyük bir camiadır” sözleri ile sözlerine başlayan Yıldırım'ı kesen taraftar bu sözleri yuhaladı. Aziz Yıldırım ise “Hayır hayır” diyerek taraftarı susturdu ve sözlerine devam etti;
“Beşiktaş'la her zaman iyi ilişkilerimiz oldu. 5 yıla yakın süre Süleyman Seba başkanla güzel ilişkilerimiz oldu. Son zamanlarda yıldırım beyle de oldu. Ama transferinin heyecanından dolayı hata yapmış olabilirler, onları da hoşgörüyle karşılayacağız. G.Saray Beşiktaş, Fenerbahçe Türk futbolunun mihenk taşlarıdır. Onlardan vazgeçmek olmaz. Onun için birbirimize saygılı olmalıyız. Nobre konusunda beni aradıkları ilgilenmediğimiz rahat olmalarını istedik 'Nobre'yle ilgilenmiyoruz' dedil.. Bu transferde de fikrimizi öğrenmelerini isterdik ama olmadı. Umarım bundan sonraki transferleri daha dostane şekilde halledeceğiz. Bu arada menajerlik sistemi de değişmelidir. Bu konuda da girişimler yapacağız. Bu konunun yeniden düzenlenmesi gerekiyor.”

İMZA, FORMA VE ŞAPKA

Konuşmaların ardından formasını giyerek tekrar Aziz Yıldırım'ın yanına gelen Mehmet Topuz, üzerinde "Bir gün herkes Fenerbahçeli olacak" yazan şapkayı giyerek poz verdi. Bu sırada sarı-lacivertli taraftalar ise "Kıskananlar çatlasın" tezahuratları yaparak ezeli rakiplerine göndermelerde bulundu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*