Kadıköy'de uyuşturucu operasyonu

Kadıköy'de uyuşturucu operasyonu.10258
  • Giriş : 12.09.2007 / 23:00:00

Kadıköy'de polisle silahlı çatışma sonrası yaralı yakalandığı belirtilen şüpheli, hastanedeki tedavisinin ardından emniyete getirildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Bir şebekenin yurt dışına uyuşturucu göndereceği yönündeki istihbari bilgiler ve teknik takibin ardından bugün Küçükçekmece'de operasyon düzenleyen Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, 40 kilogram eroin ele geçirdi. Operasyonda 4 kişi gözaltına alındı. Operasyonu sürdüren ve diğer şüphelileri yakalamak için Suadiye'de çalışma yapan polis, bir otomobili durdurmak istedi. Bu sırada içinden polise ateş açılan otomobil, geri giderek kaçmaya başladı.

Kovalamaca sırasında 5 araca çarparak zarar veren otomobil, ardından devrilerek durdu.Bu sırada ruhsatlı tabancasıyla polise ateş etmeyi sürdürdüğü ifade edilen H.C, sol omuz ve sağ dirseğinden vurularak yaralı yakalandı. Aracı kullandığı belirtilen diğer kişi de gözaltına alındı.Olayın ardından Bağdat Caddesindeki Metropolitan Florance Nightingale Hastanesine kaldırılan H.C, tedavisi tamamlandıktan sonra emniyete getirildi.Olayla ilgili soruşturmanın sürdürüldüğü ve kaçtığı belirtilen 1 kişinin arandığı öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious