Kadıköy'de fuhuş baskını

Kadıköy'de fuhuş baskını.6745
  • Giriş : 02.01.2007 / 00:00:00

Kadıköy polisi, daha önce fuhuş yapıldığı gerekçesiyle baskın yaptığı bir masaj salonunu basarak biri yabancı uyruklu 8 kadını gözaltına aldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Kadıköy polisi, daha önce fuhuş yapıldığı gerekçesiyle baskın yaptığı bir masaj salonunu basarak biri yabancı uyruklu 8 kadını gözaltına aldı. Yabancı uyruklu olan kadının, Tunus’tan tıp fakültesinde okumak için Türkiye’ye geldiği öğrenildi.

Edinilen bilgiye göre, Kadıköy İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekiplerinin yaptığı istihbarat çalışması sonucu, Rıhtım Caddesi Neşet Ömer Sokak’ta bulunun bir iş hanında faaliyet gösteren Energy Masaj Salonu’nda fuhuş yapıldığı tespit edildi. Daha önce de aynı gerekçeyle baskın yapılan salona akşam saatlerinde müşteri gibi giden polis ekipleri, durumu kesinleştirdikten sonra takviye ekip istedi. Sözkonusu masaj salonuna yapılan baskında 8 kadın gözaltına alındı. Fuhuş yaptıkları gerekçesiyle gözaltına alınan kadınlar, Kadıköy İskele Polis Merkezi’ ne götürüldü. Masaj salonu ise geçici süreyle mühürlendi.

Gözaltına alınanlar arasındaki Tunus uyruklu kadının, Türkiye’ye tıp tahsili yapmak için geldiği öğrenildi. Polis yetkilileri, masaj salonu adı altında işletilen fuhuş merkezlerine yönelik çalışmaların devam edeceğini belirtti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious