Kadın sanayiciler, Kadınlar Günü'nü huzurevinde kutladı

Kadın sanayiciler, Kadınlar Günü'nü huzurevinde kutladı.16856
  • Giriş : 09.03.2017 / 14:03:00

Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi (AOSB) bünyesinde faaliyet gösteren Kadın Sanayiciler Platformu üyeleri, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü huzurevi sakinleriyle birlikte kutladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kadın sanayicilerin rekabet gücünü ve kadın istihdamını arttırmak, gelecek nesillere daha güzel ve daha temiz bir dünya bırakmak amacıyla güç birliği oluşturan kadın sanayiciler, Adana Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret etti.

MÜZİK EŞLİĞİNDE KOYU SOHBET

AOSB Başkanlığı ile koordineli faaliyetler yürüten Kadın Sanayiciler Platformu’na huzurevi ziyaretinde, Abdioğulları Plastik ve Ambalaj Sanayi A.Ş. Finansman Şefi Merve Sütcü öncülük etti.

Huzurevi Müdürü Ünzile Uzun ile birlikte tek tek odaları gezen kadın sanayiciler, günün anısına yaşlı kadınlara fular hediye etti. Kadın sanayiciler, daha sonra, huzurevi sakinleri ile müzik dinletisi eşliğinde çay içip keyifli bir sohbet gerçekleştirdi.

Huzurevi Müdürü Ünzile Uzun, bu tür ziyaretlerin huzurevi sakinlerini mutlu ettiğini belirtirken, kadın sanayicilere teşekkür etti.

“YAŞLILARIMIZI HER ZAMAN HATIRLAMALIYIZ”

AOSB Kadın Sanayiciler Platformu adına açıklama yapan Merve Sütcü de, yaşlıların sadece özel günlerde değil, her zaman hatırlanması gerektiğini belirterek, “Büyüklerimizi daha sık ziyaret edip, hayır dualarını almalıyız” dedi.

Toplumsal yaşamın temel kuralının sevgi ve saygı olduğunun altını çizen Sütcü, “Yaşlılarımıza bugün gösterilecek sevgi ve saygı, gelecek kaygılarımızı azaltacak, hangi yaşta olursa olsun, tüm bireylerin yaşama güvenle bakmalarını sağlayacaktır. Bu vesileyle genç yaşlı tüm kadınlarımızın Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyoruz” diye konuştu. 

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*