Kadın şoför arabayı çatıya çıkardı

Kadın şoför arabayı çatıya çıkardı .20282
  • Giriş : 08.01.2009 / 18:18:00
  • Güncelleme : 06.09.2016 / 10:16:55

Yoldan çıkarak bir yayaya çarpan İngiliz kadının kullandığı otomobil yol ile trafo arasında asılı kaldı. Havada asılı kalan otomobilde, mahsur kalan İngiliz bayan sürücüyü itfaiye kurtardı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Muğla'nın Bodrum ilçesinde meydana gelen trafik kazasında, kontrolden çıkarak yol ile yolun alt tarafından kalan trafo merkezi arasında havada asılı kalan otomobilde, mahsur kalan İngiliz bayan sürücü itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı.

İngiliz uyruklu bayan sürücü Paula Corp'un (34)  kullandığı 48 UL 577 plakalı otomobil, söz konusu mevkide geldiğinde kayganlaşan yolda kontrolden çıkarak  önce  yol kenarında  yürüyen Ömer Selim Özbay'a (55)  çarptı. Yoldan çıkan otomobil daha sonra yol ile yolun alt kısmında bulunan elektrik trafo merkezi  arasında havada asılı kaldı. Otomobil sürücüsü yaklaşık 8 metrelik yükseklikte araç içerisinde mahsur kalırken, kazada yalanan yaya Universal Hospital Bodrum'a kaldırılarak tedavi altına alındı.

Olay yerine gelen polis ekipleri havada asılı duran araçtaki bayan sürücüye ulaşmayı başaramayınca, Bodrum Belediyesi  itfaiye ekiplerinden yardım istendi. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri, itfaiye aracının merdivenini kullanarak bayan sürücüye ulaşıp aşağıya indirdi.

Vücudunda hafif yaralar bulunan Paula Crop, ayaklarını yere bastığında olay yerinde  bulunan arkadaşlarına sarılarak bir süre ağladı.

Ambulans ile Bodrum Devlet Hastanesi'ne kaldırılan sürücünün sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi. Kazada yaralanan ve bir taksi durağında şoförlük yaptığı belirtilen Ömer Selim Özbay'ın da olduğu, hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi. Kaza ile ilgili soruşturma devam ediyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*