Kadın sürücünün öfkesi

  • Giriş : 02.12.2006 / 00:00:00

Adapazarı'nda trafikte kadın sürücünün sopalı saldırısına uğrayan şahıs hastanelik oldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Edinilen bilgiye göre, Atatürk Bulvarı Yeni Cami Kavşağı'nda meydana gelen olayda iddialara göre, Z. A. isimli kadın sürücünün kullandığı 54 SD 512 plakalı otomobil kırmızı ışıkta yaya geçitinde durdu. Bu sırada karşıdan karşıya geçen E. E. (51) isimli erkek şahıs geçitte duran otomobilin sürücüsü Z. A. ile tartışmaya başladı.

Tartışmada bir anda öfkelenen kadın sürücü aracında taşıdığı sopasını alarak E. E.'nin kafasına vurdu. E. E. başına aldığı sopa darbesiyle yaralanırken kavgayı araya giren trafik polsi ayırdı.

E. E. daha sonra kendisini sopayla darp eden kadın sürücüden şikayetçi oldu. Bunun üzerine kadın sürücü ile yaralı şahıs polis merkezine götürüldü. Kafası yarılan E. E. ise polis tarafından hastaneye götürülerek tedavisi yapıldı. Daha sonra doktor raporları alınan kadın sürücü ile yaralı şahıs ifadeleri alınmak üzere polis merkezine getirildi.

İfadesi alınan Z. A., E.E.'nin kendisine hakaret ettiğini ve bu nedenle kendisine sopayla vurduğunu söylediği öğrenildi. Kadın sürücü polis merkezinden ayrılırken basın mensuplarının sorularını cevaplandırmadı.

Genç kadının eşide basın mensuplarına tepki gösterirken kadın sürücü kendisini bekleyen araca binerek hızla polis merkezinden ayrıldı.

Diğer taraftan ifadesi tamamlanan E. E.'de basın mensuplarının görüntü almasını istemedi. Kendisinin bir erkek olarak kadına el kaldırmadığını anlatan E E. bir kadının sopayla saldırda bulunmasının hiç hoş olmadığını söyledi.

Kadın sürücüden dayak yediği gerekçesiyle alay konusu olmaktan korktuğunu ifade eden E E. basın mensuplarından görüntü almamalarını istedi. E E. gazetecilerin polis merkezinden ayrılmaması üzerine yakınlarının yardımıyla yüzünü kapatarak dışarı çıktı. Yüzünün görüntülenmesini istemeyen E E. hızla polis merkezinden ayrıldı.

Polis, kadın sürücünün olayda kullandığı sopaya el koydu. Olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü belirtildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious