Kadın yüzünden hala oğlunu öldürdü

Kadın yüzünden hala oğlunu öldürdü.11773
  • Giriş : 22.11.2008 / 09:40:00

Maltepe'de bir kişi, kadın meselesi yüzünden aralarında husumet bulunan halasının oğlu tarafından çocuklarının gözleri önünde silahla vurularak öldürüldü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Olayın ardından kaçan zanlı, polise teslim olmamak için eşini rehin aldı. Zanlı, ikna edildikten sonra gözaltına alındı.

Edinilen bilgilere göre olay saat 01.00 sıralarında Maltepe Zümrütevler Mahallesi Tülin Caddesi 4 numarada bulunan gecekonduda meydana geldi. İddialara göre, Kamil Bolca ile halasının oğlu N. C. arasında 20 yıl öncesine dayanan ve kadın meselesi yüzünden doğan husumet bugüne kadar devam etti. İddiaya göre, 20 yıl önce N. C. ile ilişkisi bulunan A. C., kendisini taciz ettiği gerekçesi Kamil Bolca'dan şikayetçi oldu. Olayın ardından Bolca, 17 ay hapis yattı. Bolca'nın hapishanede olduğu sırada A. C. ile N. C. evlendi. 7 yıl önce anlaşamayarak boşanan çift, daha sonra yakınlarının araya girmesiyle barışıp, dini nikahlı olarak beraber yaşamaya devam etti.

Birkaç gün önce arkadaşlarıyla Kamil Bolca'nın çalıştığı işyerine gelen halasının oğlu N. C., eşiyle görüştüğünü ileri sürdüğü Bolca'yı dövdü. Bu gece de 3 arkadaşıyla Bolca'nın oturduğu gecekonduya gelen N. C., kapıyı çaldı. Kapıyı açan 6 çocuk babası Bolca, halasının oğlu tarafından tabancayla vuruldu. Bolca, olay yerinde hayatını kaybederken zanlı N. C., kaçtı.

Polis ekipleri, N. C.'yi yakalamak için evine gitti. Polise teslim olmak istemeyen N. C., eşi A. C.'yi rehin aldı. Uzun süren ikna çabalarının ardından N. C., polis tarafından yakalanarak gözaltına alındı. Zanlı, Maltepe Asayiş Buro Amirliği'ne götürüldü.

Kamil Bolca'nın yakınları, cinayetin ardından gözyaşlarına boğuldu. Acılı aile, ağıtlar yakarak ağladı. Bolca'nın cesedi, olay yeri inceleme ekiplerinin incemesini tamamlamasının ardından Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*