Kadının üzerine benzin dökerek yaktı

  • Giriş : 11.04.2007 / 00:00:00

Şişli'de silahlı bir saldırgan dövdüğü kadının üzerine benzin dökerek yaktı. Ağır şekilde yaralanan kadın vatandaşlarca hastaneye kaldırıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Olay sonrası işhanını girişindeki bir dükkanda da yangın çıktı. İçeride mahsur kalan vatandaşlar olay yerine gelen itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı.
Edinilen bilgiye göre Mecidiyeköy Selahattin Pınar Caddesi üzerindeki 5 katlı Adıgüzel İşhanı'na gelen silahlı bir kişi, sigorta bürosunda çalışan ve ismi henüz belirlenemeyen kadını dışarı çağırdı. Görgü tanıklarının ifadesine göre tartıştığı kadını dövmeye başlayan şahıs müdahale etmek isteyen vatandaşları silahla korkutarak uzaklaştırdı. Adamın elinden kurtulan kadın bir dükkana sığındı. Saldırgan dükkana girerek kadının üzerine benzin döktü ve ateşe verdi. Kadın ağır şekilde yaralanırken işyerinde de yangın çıktı.

Vatandaşların müdahalesi ile üzerindeki alevler söndürülen kadın taksi ile hastaneye götürüldü. Saldırgan ise yaya olarak kaçmaya çalışırken polis tarafından yaklandı.

İşyerindeki yangın nedeniyle vatandaşlar katlarda mahsur kaldı. Yoğun duman nedeniyle çıkmata güçlük çeken vatandaşları itfaiye ekipleri kurtardı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious