Kadınlar kötü erkekleri seviyor

Kadınlar kötü erkekleri seviyor.8417
  • Giriş : 19.06.2008 / 19:57:00

Kadınlar vurdumduymaz, kurnaz, kendini beğenmiş erkeklerden hoşlanıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Uzmanlar en iyi erkeklerin bile artık kadınların bu gerçeğinden haber olduğunu belirterek, kadınlara, erkeklerin kendini değiştirdiklerini, kötü adam olma yolunda daha çok erkek olduğu müjdesini verdi.

ABD New Mexico Üniversitesi tarafından 299 kişi üzerinde yapılan araştırmada, teste katılan erkeklere cinsel yaşamları hakkında sorular soruldu.

Erkeklerin sahip olduğunu ortak noktaları tespit etmek için verilen ankette erkeklerin günlük cinsel yaşamları, bugüne kadar kaç kişi ile birlikte oldukları gibi sorular yer aldı.

Araştırmanın sonuçları kadınlar arasında popüler olan erkeklerin, fazla eşliliği tercih eden ve daha çok kısa dönemli ilişkiler peşinde olan erkekler oldukları tespit edildi.

52 ülkede 35 bin kişi üzerinde yapılan başka araştırmada yine gizli yönleri olan erkeklerin kadınlar üzerinde daha fazla etki bıraktıkları ve istedikleri kadınlara ulaşmakta fazla sıkıntı yaşamadıklarını ortaya koydu.

Ayrıca uzmanlar araştırma sonunda bu erkeklerin başka erkeklerin eşlerini ellerinden almak konusunda da hiç düşünmeden davranabileceklerini kanısına vardı.

`New Scientist' dergisine yazan bilimadamı Peter Jonason, kadınları bir bakışta kalbinden vuran şüpheli kişiliğie sahip James Bond'un buna mükemmel bir örnek olduğunu ifade ederek, Bond'un kadınlar arasında bu kadar popüler olması ve tercih edilmesinde, dışadönük, vurdumduymaz, kendini beğenmiş, asi, yeni şeyleri denemeyi seven ruhunun büyük etkisi olduğunu bildirdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious