Kadinlarin ucuz nevresim meraki

Kadinlarin ucuz nevresim meraki.10551
  • Giriş : 18.10.2005 / 00:00:00

SAMSUN - Samsun'un Mecidiye Çarsisi'nda bir dükkanda kilosu 7 miyon 900 bin liradan satilan nevresimleri almak isteyen bayanlar izdihama neden oluyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Birbirlerinin elinden nevresimleri almaya çalisan bayanlarin görüntüsü ise savaslarda yasanan ganimet yagmasini andiriyor.

Bir çok magaza satis yapabilmek bir çok kampanya düzenleyip müsteri çekmeye çalisirken Samsun Mecidiye Çarsisi'nda ara sokakta bulunan havlu ve nevresim satan dükkanin önü 7 yildir, haftanin 6 günü müsteri ile dolup tasiyor.

Kilosu 7 milyon 900 bin liradan satilan nevresimleri almak için dükkanin önünne yigilan bayanlar izdihama neden oluyor. Nevresimleri almak isteyen bayanlar, çuvaldaki mallarin araçtan dükkana inmesini beklemiyor. Nevresimler aracin kasasindan inmeden bayanlar tarafindan çekistirilmeye baslaniyor. Bazen ayni nevresimi almak isteyen bayanlar agiz dalasi yapiyor. Hatta yorgan için nevresim alan bayanlar ayni renkten yastik kilifi bulmak için ise bir-iki gün bekliyor.

Magaza sahibi Islam Kök, dükkanin her gün müsteriler ile dolup tasmasindan oldukça memnun. Haftanin 6 günü ögle saatlerinde dükkanina bir kamyonet dolusu nevresim getiren Kök, nevresimleri düzgün olarak magazaya koydugu zaman satislarin düstügünü söyledi. Kök, 7 yildir haftanin 6 günü çuvallara doldurulan nevresimlerin saat 12.30'da dükkana geldigini, müsterilerininde nevresimlerin dükkana gelis saatini bildigi için o saatlerde dükkanin önünde yogunluk oldugunu söyledi. Bazi müsterilerin nevresim alirken kavga bile ettigini belirten Kök, "Ben nevresimleri çuval ile dükkana getirip gerisine karismiyorum. Her müsterim aradigini kendisi buluyor. Müsteriler bazen saatlerce nevresim aradigi oluyor. Sattigimiz ürünlerden fazla da kar almadigimiz için dükkan her zaman müsteriler ile dolu oluyor" diye ifade etti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious