Kadir Çöpdemir'i öldü sanmışlar

Kadir Çöpdemir'i öldü sanmışlar.12989
  • Giriş : 28.04.2008 / 20:45:00
  • Güncelleme : 27.03.2010 / 02:02:46

Kadir Çöpdemir, Razaman günü tıka basa yemek yeyince sette bir anda bayılıp yere düşmüş ve düşerken de kafasını mermere çarpmış. Sette kadınlar ağlaşırken, Hasan Kaçan ise ’kah kah’ gülüyormuş.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

TRT 2'de psikiyatri yazarı Doç. Dr. Kemal Sayar'ın sunduğu 'İnsanlık Hali' programına konuk olan Hasan Kaçan ve oyuncu Ekin Türkmen, başlarından geçen ilginç bir olayı anlattı.

Türkmen, Kadir Çöpdemir'in de rol aldığı dizide yaşadıkları büyük korkuyu şu sözlerle anlattı:

"Bir gün sette Kadir Çöpdemir bayıldı. Çok kalabalık bir sahne çekiyoruz. Bayıldı birden ve kafasını mermere çarptı. Biz acayip korktuk. Ağlamaya falan başladık. Kızlar bir panik oldu orada, koşturuyor. Hasan abi gülüyor. 'Hasan abi iyimisin acaba, sinirlerin bozuldu ondan mı gülüyorsun' diyorum. 'Bir şey yok. Çok yedi aşağıda ondan bayıldı' falan diyor. Biz o zaman kızdık, nasıl gülersin, birisi bayıldı diye."

Hasan Kaçan ise olayın evveliyatını bildiği için güldüğünü belirterek, Kadir Çöpdemir'in çok yediği için bayıldığından bahsetti:

"Kadir böyle birden biri ayaktayken çok kötü bir şekilde kendisini kaybetti. Biz bir şey oldu, öldü falan zannettik, Allah gecinden versin. Güm diye kafasını mermere vurunca bunların hepsi ağlamaya başladı. Ben de kötü insan olarak 'kah kah kah' gülüyorum. Çünkü evveliyatını biliyorum. Ramazan'dı ve Kadir yedi yedi... 'Baba yapma bayılırsın' falan dedik ama dinlemedi..."

TELEVİZYONGAZETESİ

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious