Kadir Has Stadyumu'nda son bekleyiş

Kadir Has Stadyumu'nda son bekleyiş.15002
  • Giriş : 15.02.2009 / 12:40:00
  • Güncelleme : 15.02.2009 / 12:12:11

Yeni stadda ilk penaltıyı Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki kullandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kale direklerinin dikildiği, kale filelerin çekildiği statta ilk penaltıyı Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki attı. Kaleye ilk golü de atan Özhaseki, proje öncesinde ahdi olan sahanın santrasına kilim serip oturma hayalini de gerçekleştirdi.kullan

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, Kayserispor'un ligde Fenerbahçe ile oynayacağı maça yetiştirilecek olan Kadir Has Stadyumu'nda incelemede bulundu. Çimlerin serildiği, kale direklerinin dikildiği statta topla ilk oynayan Başkan Özhaseki oldu. Başkan, yeni statta sahanın yeşil zemininde topla ilk oynamanın yanı sıraya kaleye ilk penaltıyı atan kişi oldu. Özhaseki'nin attığı penaltılar ise golle sonuçlandı.

Yeşil zemin üzerinde santranın üzerine kilim sererek oturan Başkan Özhaseki, Futbol topuyla görüntü verdi. Oturduğu yerden sahayı inceleyen Özhaseki, zorlu bir projeyi Kayseri'nin hayata geçirdiğini ve gurur duyduklarını ifade etti. Bu proje hayata geçirildiğinde sahanın yeşil zeminine oturup stadı seyredeceği yönündeki ahdini de gerçekleştirdiğini dile getiren Başkan Özhaseki, yeşil zemin üzerinde gazeteciler ve çalışanlarla bir süre gezerek incelemede bulundu.

Yeşil zeminle ilk buluşan iki Futbol topunu ise Başkan Özhaseki'ye imzalattıran vatandaşlar aldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*