Kadir Topbaş sorunları dinledi

Kadir Topbaş sorunları dinledi.11047
  • Giriş : 23.02.2009 / 20:44:00

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Kâğıthane'de esnaf ziyaretlerinde bulunarak, vatandaşların sorunlarını dinledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, seçim çalışmalarını Kâğıthane'de sürdürdü. Kâğıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç ve Milletvekili Nejat Birinci ile beraber esnaf ziyaretlerinde bulunan Topbaş, vatandaşların da sorunlarını dinledi. seçim otobüsüyle yola çıkan Topbaş, yol boyunca sevgi gösterileriyle karşılaştı.

Topbaş, daha sonra Kâğıthane'de seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışını yaptı. Burada vatandaşlara seslenen Topbaş, "AK Parti olarak Türkiye'de siyasi partilerin demokratik süreçteki yarışlarının düzgün olmasını arzu ediyoruz. Birbirini rencide etmeyen, sataşma olmayan, iftira atmayan, gerçekleri konuşan, projelerin anlatıldığı bir siyaset. Bu olmadan halkı karşı karşıya getiriyorsunuz, kamplara bölüyorsunuz" dedi.

Kâğıthane'de Topbaş'ın yolunu kesen bir vatandaş, "İstanbul böyle hizmet görmedi. Çok teşekkür ediyoruz. Çok teşekkür ediyorum. 60 senedir buradayım, İstanbul böyle hizmet görmedi. Hepimiz arkadaşlarla çalışacağız. Buradan ben 12 dakikada Zeytinburnu'na gidiyorum. Allah hayırlı çalışmalar versin size" diye konuştu.
Topbaş, sözlerinden ötürü vatandaşa teşekkür ederek, hizmetlerin devam edeceğini söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*