Kadirizm karşıtı maçoseksüeller

  • Giriş : 02.11.2006 / 00:00:00

ANS'nin yapımcılığını üstlendiği "Maçolar" adlı dizinin çekimlerine önümüzdeki hafta Antalya'da başlanıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Genel yönetmenliğini Abdullah Oğuz'un yaptığı, Hakan Mumcuoğlu'nun yönetmenliğini üstlendiği "Maçolar" dizisinin çekimleri önümüzdeki hafta Antalya'da başlıyor. Burhan Öçal, Ümit Olcay, Gökhan Tepe, Kamil Güler, Tolgahan Sayışman ve Tevfik Urgancıoğlu'nun başrollerini paylaştıkları dizide, erkeklerin dünyası tüm yönleriyle ele alınacak.

Kendilerini maçoseksüel ilan eden bir baba ve beş oğlunun maceralarını konu alan dizide Özlem Tekin ve Seyyal Taner de rol alacak. Seyyal Taner Burhan Öçal'ın kız kardeşi Dilan Hala, Özlem Tekin ise otelin direktörü Deniz karakterini canlandıracak.

Burhan Öçal, dizideki maçoluk kavramıyla ilgili tartışma yaratacak açıklamalarda bulundu: "Bizim dizide Kadirizm benzeri bir maçoluğa yer yok. Zaten çağımızda da çok farklı bir maçoluk oluşmakta. Daha çağdaş, daha çıtası yüksek bir maçoluk. Ben bunu maçoseksüel olarak adlandırıyorum. Bu tür maçoların kadınlara olan zaafları ve tutkuları daha yaşanası ve saygılı. İşte dizimizde bu maçoluğu öne çıkarıyoruz. Kadınların sempati duyacağı maçoluğu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious