Kağıthane'de gürültü cinayeti

Kağıthane'de gürültü cinayeti.8144
  • Giriş : 25.07.2008 / 08:59:00

Kağıthane'de, iki kardeş arasındaki kavgadan rahatsız olup uyarmak için yanlarına giden Şenol Uzun, kardeşlerin küçüğü tarafından silahla vuruldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Ağır yaralanan Uzun, hastaneye kaldırılırken ambulansta hayatını kaybetti. Fail, olaydan sonra kaçarak izini kaybettirdi.

Olay, saat 01.00 sıralarında, Kağıthane Çağlayan Esen Sokak üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 2 katlı binanın en üst katında oturan konfeksiyon işçisi Şenol Uzun (44), işten geldikten sonra yattı. Binanın bodrum katında ikamet eden Nuri Arık isimli şahıs ise geç saatlerde ağabeyi ile kavga etmeye başladı. Kavga nedeniyle yükselen seslerden rahatsız olan Uzun, şahısları uyarmak için bodruma indi. Uzun, Nuri Arık ve ağabeyi ile gürültü nedeniyle tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine Arık, ruhsatsız silahını çekerek Uzun'a ateş etti. Göbeğinden vurulan Uzun, ağır yaralandı. Arık ise olay yerinden kaçarak izini kaybettirdi. Vatandaşların ve polisin ihbarı üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri Uzun'a ilk müdahaleyi yaptıktan sonra Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırmak üzere ambulansa aldı. Uzun hastaneye ulaşamadan yolda hayatını kaybetti.

Olaydan sonra mahalleli sokağa döküldü. Polis olay yerinde yaptığı incelemerde elde edilen veriler ve görgü tanıklarının ifadeleri doğrultusunda faili yakalamaya yönelik çalışma başlattı. Görgü tanıkları, Uzun'un olaydan bir kaç dakika önce sokağa indiğini, daha sonra binaya tekrar girdiğini ve ardından da silah seslerinin duyulduğunu söyleyerek, cinayetin gürültü kavgasından dolayı işlendiğini belirtti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*