Kaka 272 milyon euroya burun kıvırdı

  • Giriş : 17.01.2009 / 15:54:00

Futbol dünyası şu sıralarda, Arap Abu Dabi Şirketler Grubu'nun satın aldığı Manchester City'nin, Milanlı oyuncu Kaka için yaptığı astronomik teklifi konuşuyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

İngiltere Premier Lig ekiplerinden Manchester City'nin yönetimi, bu transfer için İtalya'nın Milan kulübüne bonservis bedeli için ve Brezilyalı oyuncuya 5 yıl için 121'er milyon euro, menajerler ve yan masraflara ise 30 milyon euro vermeyi kabul etti.

KAKA'DAN ŞOK CEVAP

Milan'ın Brezilyalı yıldızı Kaka, City'nin bu teklifi karşısında şaşkınlığını gizleyemezken, Manchester City ismini küçümseyici buldu.

Kaka, İngiliz medyasında eyr alan açıklamasında; "Premier Lig'den Manchester United ve Arsenal'i seviyorum. Bu kulüplerde forma giymek isterdim. Çünkü onlar hücum oyunu oynuyorlar ve rakiplerinin de Futbol oynamasına izin veriyorlar. Fakat Chelsea ve Liverpool daha taktiksel oynuyor." dedi.

Kaka, City'nin teklifi karşısında babasının vereceği karara göre hareket edeceğini söylerken, bugüne kadar tüm profesyonel yaşantısında babasının kararlarına göre hareket ettiğini belirtti. Başarılı oyuncu ayrıca; eşi, annesi, arkadaşları ve hocalarının da görüşlerine önem verdiğini açıkladı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*