Kaka küçük serveti geri tepti

Kaka küçük serveti geri tepti.12938
  • Giriş : 20.01.2009 / 22:55:00

M.City'in rekor teklifini kabul etmeyen Kaka transferle ilgili ilginç sözler söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Aşırı dindarlığıyla bilinen Sambacı, “City'nin teklifi güzeldi ama tanrıya çok dua ettim. Sonunda yine Milan'ı seçtim” dedi.

DÜNYA kamuoyunu bir haftadır meşgul eden 243 milyon poundluk (571.293 milyon TL) dev transfer, Kaka'nın 'Hayır' cevabıyla rüyadan öteye geçmedi. Geçtiğimiz akşam İtalyan televizyonunda Kaka'nın satılmayacağına dair söz veren Milan Başkanı Silvio Berlusconi, Brezilyalı yıldızın isteksizliği ve yoğun taraftar baskısına boyun eğdi. Baştan beri kalbinin Milan'a ait olduğunu ifade eden Kaka için Milano'da kalma kararı çok maliyetli oldu. Ada'da kazanacağı haftalık 500 bin poundtan (1.175 milyon TL) vazgeçmekle kalmayıp, cebine koyacağı 10 milyon poundluk (23.510 milyon TL) 'ayak bastı' servetini de elinin tersiyle iten 'aşırı dindar' yıldız:

'HEP DUA ETTİM'

“DOĞRU tercihi yaptığımı düşünüyorum. City'e gitmek güzel bir proje olabilirdi ancak son günlerde çok dua ettim. Tanrıya hangi kararı vermem gerektiğini çok sordum. Sonunda kararımı Milan'dan yana verdim. Şimdiye kadar Milan bana yöneltilen hiçbir teklifi kabul etmemişti. Sadece mutlu olduğum ve sevildiğimi bildiğim yerde olmak istiyorum. Taraftarlar ve takım arkadaşlarıma gösterdikleri yakın ilgiden dolayı teşekkür borçluyum.” dedi.

ROBİNHO'DAN REST

ASRIN transferi suya düşünce Manchester City'de işler karıştı. Takımın Brezilyalı yıldızı Robinho ekibin Tenerife kampını terketti. Ailevi sorunları bahane gösteren Sambacının gerçekleşmeyen transfer nedeniyle hayâl kırıklığı yaşadığı ifade ediliyor. Uzun bir süredir takımın kalitesinden şikâyetçi olan Brezilya Milli Takımı'nın oyuncusu, takım arkadaşları hakkında “Onlar için berabere kalmak yeterli bir sonuç. Ama ben bunu asla yeterli görmüyorum. Maçları çevirmek için herhangi bir çaba sarfetmiyorlar. Futbol anlayışlarını bu şekilde sürdürürlerse bizim için kupa kazanmak imkansız olur. ” ifadelerini kullanmıştı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*