Kaka Real Madrid'e, Ronaldinho Milan'a

Kaka Real Madrid'e, Ronaldinho Milan'a .11505
  • Giriş : 27.10.2007 / 16:25:00

Bu yaz transferi en çok konuşulan ancak takımında kalan Milan'ın yıldızı Kaka, Real Madridli yöneticilerin Serie A deviyle anlaşması durumunda transfere yeşil ışık yakabileceğini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Kaka, Ronaldinho - Milan ilişkisinde yaşanan ilginç bir sırrı da açıkladı!

Ajansspor.com'un haberine göre 'Milan'la 2011 yılına kadar kontratım var ve yenilemek için aceleci davranmayacağım. Eğer Florentino Perez başkanımız Silvio Berlusconi'yle görüşür ve anlaşırsa ben de bu transferi düşünebilirim, aksi takdirde sözleşmem bitene kadar takımımdayım.' Milan'ın süper yıldızı Kaka ara transfer dönemi yaklaşırken tekrar gündeme gelen transfer dedikodularıyla ilgili olarak açık konuştu. Milano Devi'yle sözleşmesi olduğunu belirten başarılı oyuncu, Real Madrid'in öncelikle Milan'la anlaşması gerektiğini dile getirdi.

Kaka ve Real Madrid isimleri geçtiğimiz yaz en çok birlikte anılan transfer dedikodusuydu. Milan Haziran'da yaptığı açıklamada Kaka'nın babasının Real Madridli yöneticilerle görüştüğünü doğrulamış ancak başkan Silvio Berlusconi'nin en iyi oyuncusunu satmaya yanaşmayacağını belirtmişti.

Kaka yeni bir bilgisayar oyununun tanıtımında transferin bir diğer gözdesi Barcelonalı vatandaşı Ronaldinho hakkında da çarpıcı açıklamalar yaptı. Yıldız oyuncu arkadaşıyla ilgili transfer dedikodularından haberdar olduğunu dile getirdi ve 'Milli Takım kamplarında birlikte olduğumuzda bana hep Milan takımı ve kulüple ilgili sorular soruyor. Bu transfer gerçekleşebilir mi bilemem ama Milan'a sempatisi olduğu açık' dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious