Kalaycıoğlu açıklaması

Kalaycıoğlu açıklaması.9244
  • Giriş : 03.02.2009 / 18:28:00

Fenerbahçe Kulübü, Zafer Kalaycıoğlu ile ilgili bir açıklama yaptı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Fenerbahçe Kulübü, bayan Basketbol takımı antrenörlerinden Zafer Kalaycıoğlu ile ilgili bir açıklama yaparak, "Zafer Kalaycıoğlu'na, sırf kulübümüz ile ilişkisini kesmek adına kendisi ile kulübümüz arasında, ödemelerine ilişkin sorunlar varmış gibi yalanlar üretmek yakışmamaktadır" dedi.

Kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, Kalaycıoğlu'nun, Galatasaray Kulübü tarafından açıkça ayartıldığı, hatta sırf bu nedenle kulübe karşı basına da yansıyan çirkin suçlamalarda bulunduğu iddia edildi.

Sarı-kırmızılı kulübe sitemde de bulunulan açıklamada, "Galatasaray gibi bir camiaya, sözleşmeli bir oyuncu ya da antrenörü bu şekilde ayartmaya çalışmak yakışmamaktadır. Tarihte iki büyük camia arasında benzer olayların nasıl sağduyu ve ebedi dostluğa uygun şekilde çözümlendiğinin örnekleri vardır. Bugün de Galatasaray yönetiminin aynı şekilde rekabetten değil, dostluktan yana tavır takınacağına eminiz. Biliyoruz ki asırlık bu ilişki ve dostluk, şahısların yanlışları ve şahsi çıkarlarına alet edilemeyecek kadar değerlidir. Basında, kulübümüze zarar vermeye ve saldırmaya çalışanlara istediği malzemeyi vermeye yönelik ve spor adamı ahlakına yakışmayan bu davranışları nedeniyle kendisi (A) takımımızın antrenörlük görevinden alınmıştır. Kalaycıoğlu'nun bu davranışlarının takdirini kamuoyuna bırakıyoruz" denildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*