Kalbi penaltı heyecanına dayanamadı!

Kalbi penaltı heyecanına dayanamadı!.11876
  • Giriş : 21.06.2008 / 19:06:00
  • Güncelleme : 21.06.2008 / 18:55:20

Milli takım son saniye golü attı. İş penaltılara kaldı. 3 çocuk babası adamın Kalbi bu heyecana dayanmadı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kocaeli'nin Gebze ilçesinde, Türkiye-Hırvatistan maçının ardından kalp krizi geçiren kişi kurtarılamadı.

Gebze'de bir tekstil fabrikasında çalışan 38 yaşındaki Ramazan Taşpınar, Türkiye ile Hırvatistan arasında oynanan 13. Avrupa Futbol Şampiyonası çeyrek final maçını, Hürriyet Mahallesi Esenler Caddesi 2041 Sokak'taki evinde ailesi ve komşusu Ali Karaaslan ile birlikte izledi.

PENALTILARDA KALBİ SIKIŞTI

Türkiye'nin Hırvatistan'ı, normal süresi golsüz, uzatma dakikaları da 1-1 beraberlikle sonuçlanan karşılaşmada penaltı atışlarıyla eleyerek tarihinde ilk kez yarı finale yükselmesiyle heyecanlanan Taşpınar, göğsünün ağrıdığını belirtmesi üzerine ailesi ve arkadaşı tarafından Gebze Fatih Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Kalp krizi geçirdiği belirlenen 3 çocuk babası Taşpınar, müdahaleye rağmen kurtarılamadı.

YARI FİNALE ÇIKINCA KRİZ GEÇİRDİ

Ali Karaaslan, Türkiye'nin 1-0 yenik düştüğü dakikalarda Semih'in attığı beraberlik golüyle Ramazan'ın çok büyük sevinç ve heyecan yaşadığını söyledi.

Ramazan'ın bu heyecanının penaltı atışları sırasında da devam ettiğini ifade eden Karaaslan, ''Penaltı atışlarında yerinde duramıyordu. Bu sırada 'Benim kalbim sıkışıyor, futbolcular bu heyecana nasıl dayanıyor' dedi. Türkiye yarı finale çıktığı anda ise çok daha büyük sevinç yaşadık. Bu sırada 'Çok heyecanladım, kalbimde Ağrı var, duracak gibi' dedi. Bu nedenle Ramazan'ı hastaneye kaldırdık. Kalp krizi geçirdiği belirlendi, ancak yapılan müdahaleye rağmen kurtarılamadı. Çok büyük üzüntü içindeyim'' diye konuştu.

NE DURUYORSUN SEVİNSENE

Ramazan Taşpınar'ın eşi Nazan Taşpınar da maçın sonunda eşinin kendisine sarılıp 'Kalksana ne duruyorsun, yarı finale çıktık, sevinsene' dediğini, bu sırada göğsünde Ağrı hissettiğini, kalbinin duracak gibi olduğunu söylediğini belirtti.

Eşinin rahatsızlığı olmadığını ifade eden Taşpınar, ''Şikayet üzerine kendisini hastaneye kaldırdık. Kalp krizi geçirdiği anlaşılan eşim müdahaleye rağmen hayata döndürülemedi'' dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious