Kalbi şampiyonluk sevincine dayanamadı

  • Giriş : 15.05.2006 / 00:00:00

Galatasaray'ın Kayserispor'la oynadığı ve Turkcell Süper Lig şampiyonluğunu elde ettiği maçı televizyonda seyrederken kalp krizi geçiren Manisalı taraftar hayatını kaybetti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Serçeoğlu'nun Manisa Devlet Hastanesi morgundan alınan cenazesi, Hatuniye Camisi'nde öğlen namazını müteakip kılınan cenaze namazından sonra Kırtık Mezarlığı'nda defnedildi.

Altı yıl önce kalp ameliyatı olan ve dün gece Galatasaray maçını kahvehanede televizyonda seyrettikten sonra evine gitmek üzere yürüyen Galatasaray taraftarı Serçeoğlu'nun telefonu, Peker Mahallesi Çamlık Sokak'ta çaldı. "Galatasaray şampiyon oldu mu? Hayırlı olsun." diyen Serçeoğlu, Sardunya Apartmanı önünde aniden düşerek başını kaldırıma çarptı. Çevredekilerin yardıma koştuğu talihsiz adama, sokaktan geçen bir doktor müdahale etti ve yaşama döndürmeye çalıştı. Olay yerine çağrılan cankurtaran taraftar konvoyları yüzünden hastaneye yetişemediğinden Serçeoğlu, doktorun özel otomobiliyle Manisa Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Hastanede kontrolü yapılan Ahmet Refik Serçeoğlu'nun kalp krizinden öldüğü anlaşıldı. Serçeoğlu'nun cenazesinde, oğulları Volkan ve Ozan gözyaşlarını tutamadı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious