Kalbimizde şeytanlık yok

Kalbimizde şeytanlık yok.16434
  • Giriş : 03.05.2008 / 16:23:00
  • Güncelleme : 03.05.2008 / 18:20:06

Başkan Mecnun Odyakmaz, “Bugün Fenerbahçe rakibimiz olsaydı, yine ölümüne oynardık. Sivas’ın menfaatleri her şeyden önce gelir. Bizim kalbimizde şeytanlık yok” dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Sivasspor Başkanı Mecnun Odyakmaz, Fenerbahçe Kulübü'nü ziyareti nedeniyle ortaya atılan spekülasyonlara sert tepki gösterdi.

Odyakmaz, “Ben Sivasspor'un menfaatleri için anamı, babamı tanımam. Ben Fenerbahçeliyim. Fenerbahçeli yetiştim. Fenerbahçe kulübünde 20 yıllık dostlarım var. Orada edindiğim tecrübelerle başkan oldum. Şunu söylemek istiyorum. Bu konumda Fenerbahçe olsaydı yine ölümüne oynardık. Çünkü biz şampiyonluk kovalıyoruz ve şampiyon olmak istiyoruz. Sivas tarihinin en önemli maçına çıkıyoruz. Bizim kalbimizde şeytanlık yok. Kör, köre demişki dolmaları çifter çifter götürüyormuşsun” ifadelerini kullandı.

Galatasaray Başkanı Adnan Polat'ın federasyona ziyaretini de yorumlayan Mecnun Odyakmaz, “Biz sayın Adnan Polat, sayın Hasan Doğan'a hakemler belli olmadan gittiği zaman bunu sorguladık mı? Hayır. Çünkü bu ziyarete hiçbir şey kondurmuyoruz. Elbette bunlar olur. Sayın Adnan Polat'ın sayın Hasan Doğan'a ziyareti kadar doğal bir şey yok. Ben şampiyonluk yolundayım. Ne Fenerbahçe'yi tanırım, ne de Galatasaray'ı” dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious