Kaleci Martinez Manisaspor'da

Kaleci Martinez Manisaspor'da.12715
  • Giriş : 04.02.2008 / 17:17:00

Bank Asya 1. Lig takımlarından Sakaryaspor, uzun süredir transfer gündemini meşgul eden kaleci Martinez'i lig sonuna kadar Vestel Manisaspor'a verdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Sakaryaspor adına açıklama yapan mali işlerden sorumlu Başkan Yardımcısı Fevzi Kılıç, transferde Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor gibi kulüplerin zaman zaman istediği kaleci Martinez'i lig sonuna kadar Vestel Manisaspor'a verdiklerini açıkladı.

Fevzi Kılıç, Martinez'in Sakaryaspor'dan lig sonuna kadar olan tüm alacaklarını Vestel Manisaspor'un ödeyeceğini belirterek, "Vestel Manisa ile lig sonuna yönelik opsiyonlu sözleşme yaptık. Martinez'in Vestel'de kalması halinde 900 bin euro ödenmesi konusunda anlaştık. Şu an için Martinez ve Bora gibi iki iyi kaleciye sahip olmak bize lüks geliyordu. Böylelikle kaleci işini çözümledik" dedi.

Malatyaspor'dan Taner'in transfer edilmesine yönelik görüşmelerin devam ettiğini belirten Kılıç, "Bu futbolcu ile anlaştık. Ama Malatyaspor ile de anlaşma zemini bulmak üzereyiz. Büyük ihtimalle golcü futbolcu Taner'i alacağız" dedi.

HÜRRİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious