Kaleci Tolga'nın şok eden kazası

Kaleci Tolga'nın şok eden kazası.13096
  • Giriş : 03.11.2008 / 16:28:00

Trabzon'un genç kalecisi Tolga'nın yaşadığı sakatlık herkesi şoke etti. Evinin merdivenlerinden inen genç kaleci lamba bir anda sönünce merdivenlerden yuvarlandı, en az 6 hafta yok.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Trabzonspor'un genç file bekçisi Tolga Zengin'in yaşadığı sakatlık herkesi şoke etti. Evinden arabasına inerken lambanın bir anda sönmesi sonucu dengesini kaybederek merdivenlerden yuvarlanan ve sol el tarak kemiğini kıran Tolga Zengin'in sahalardan en az 6 hafta uzak kalacağı açıklandı.

Tolga, yaşadığı sakatlık nedeniyle moralinin oldukça bozuk olduğunu belirterek, "Çok talihsiz bir kaza yaşadım. Bu benim için çok kötü oldu. Takım arkadaşlarımı yalnız bırakacağım için üzgünüm. Sakatlığım dolayısıyla beni arayan ve destek veren herkese çok teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Tolga, yaşadığı sakatlıkla ilgili ortaya atılan iddiaların hiç birinin gerçeklik payının bulunmadığını da belirterek, "Silahla kendimi vurduğum, bıçaklandığım söyleniyor. Bunlar son derece komik ve gerçekle hiçbir alakası olmayan şeyler. Benim ne silahla, nede başka bir şeyle işim olmaz. Hastaneye gittiğim de elim kanadığı için polisler nedenini sordu. Bn de anlattım. Bu da gayet normal. Benim tek düşüncem Trabzonspor'un başarısı. Bu sezon iyi bir kadro kurduk ve bu rekabet kaleye de yansıdı. En kısa zamanda tekrar sahalara dönüp formam için savaşacağım" dedi.

Kulüp doktoru Hakan Ayaz ise, Tolga'nın düşmeye bağlı olarak elinde kırık meydana geldiğini belirterek, "Tedavisine hemen başladık. Ancak 6 hafta sahalardan uzak kalacak. 6 haftanın sonunda ise eski formunu yakalaması fazla zamanını almayacaktır" şeklinde konuştu. Trabzonspor Basın Sözcüsü Levent Erkuloğlu da, Tolga için ortaya atılan iddiaların son derece komik ve tamamen kulübe zarar vermek amacı güden söylemler olduğunu söyledi.

HABER7

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*