Kaleci Volkan'ın kararı

Kaleci Volkan'ın kararı.12976
  • Giriş : 02.02.2009 / 11:38:00

Fenerbahçe'de sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan kaleci Volkan, kararını verdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Menaceriyle yapılan görüşmelerin olumlu geçtiği ve tecrübeli kalecinin her an imza atabileceği belirlendi. Volkan da ayrılmayı düşünmediğini açıkladı.

'Parayı sorun yapmam'

Bir süre önce Alex ve Roberto Carlos ile sözleşme yenileyen Fenerbahçe'de şimdiki hedef, kaleci Volkan'a imza attırmak. Tecrübeli file bekçisinin menaceriyle yöneticiler arasında yürütülen görüşmelerin olumlu geçtiği öğrenildi. Her an imza atması beklenen Volkan, Fenerbahçe'de mutlu olduğunu ve asla ayrılmayı düşünmediğini belirterek, “7 yıldır buradayım ve daha önce yaptığımız 3 görüşmede de yöneticilerimiz ne dediyse uydum ve parayı sorun yapmadım. Yine öyle olacak” dedi.

'Bize sahip çıkıyorlar'

Sözleşmesinin bitmesine yakın bir zaman olduğu ve henüz imza atmadığı için ayrılacağı yönünde haber yapılmasını normal karşıladığını kaydeden milli file bekçisi, şunları söyledi: “Görüşmeler biraz uzun sürmüş olabilir. Benim tek isteğim, iki tarafın da sonunda mutlu olması. İnanıyorum ki, bu sonuç çıkacaktır. Geldiğimden bu yana Fenerbahçe'de kaleyi hep yerli kaleciler korudu. Sadece bir maç Enke'yi konuk ettik. Fenerbahçe, yerli kalecilere sahip çıkan bir camia.”

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*