Kaleci Volkan'ın transferi çıkmazda

Kaleci Volkan'ın transferi çıkmazda.13877
  • Giriş : 03.07.2009 / 11:28:00

Fenerbahçe dört aydır masada olduğu oyuncusu Volkan Demirel ile bir türlü anlaşamıyor. Yönetim ile dün de hiçbir görüşme yapmayan Volkan antrenmanlara da çıkmadı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Volkan Demirel bulmacası F.Bahçe'de gitgide büyüyen bir problem olmaya başladı. Sarı-lacivertli yönetimin üç yıllık sözleşme teklifi ile ücretine yaptığı zammı kabul etmeyen milli kalecinin, menajeri kanalıyla yaptığı görüşmelerden sonuç çıkmadı.

Hafta başından bu yana 'Ha imza attı ha imza atacak' denen 28 yaşındaki file bekçisi dün de sarı-lacivertli kulübe imza atmayınca soru işaretleri aldı başını yürüdü.

Bayern Münih'in Volkan için devreye girdiği öğrenilirken imzanını bu kadar gecikmesindeki en önemli neden ise F.Bahçe'nin yeni teknik direktörü Christoph Daum. F.Bahçe'de 2. dönemine balayan Alman hoca temmuz 2004'te yaptığı 'Volkan'ı kalede görmek tüylerimi ürpertiyor' demeci ve sonrasında yeni dönem için de Werder Bremen kalecisi Tim Wiese'yi istemesi Volkan'ın imza atmadaki nazının esas sebebi.

PARA problemini de 3 yıl 5.4 milyon Euro ile aşan taraflar için güven bunalımının giderilememesi durumunda Volkan, Bundesliga'ya gidecek. Efsane file bekçisi Oliver Kahn'ın ardından Rensing ile bir türlü istikrar yakalamayan Bayern'in Volkan'a F.Bahçe ile aynı şartları sunacağı öğrenildi.

VATAN

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*