Kaleciler birbirine girdi

Kaleciler birbirine girdi.11545
  • Giriş : 12.01.2008 / 16:50:00

İspanya Birinci Futbol Ligi takımlarından Deportivo la Coruna'nın iki kalecisi Dudu Aouate ve Gustavo Munua soyunma odasında kavga etti. Kavgada yaralanan Aouate'nin yüzüne 8 dikiş atıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Deportivo La Coruna'da dünkü antremanın ardından soyunma odasında kavga eden Aouate ve Munua, bugün kulübün aldığı kararla takımdan uzaklaştırıldılar.

Aralarında yaşanan rekabet ve birbirini çekememezlikten kaynaklandığı belirtilen kavgayı Uruguaylı Munua'nın başlattığı söylenirken, gözü patlayan ve yüzüne 8 dikiş atılan İsrailli Aouate, “Kötü durumdayım. Bir gözüm görmüyor. Gözümün üstünde 6, altında 2 dikiş var. Çokacı verici bir durum, çünkü ilk defa böyle birşey başıma geldi. 20 yıldır Futbol oynuyorum asla böyle bir şeyi hayal edemezdim” dedi.

Duş aldıktan sonra giyinirken soyunma odasında tüm takım arkadaşlarıyla birlikte bulunan Munua'nın, “Kime bakıyorsun?” diyerek gözüne bir yumruk attığını anlatan Aouate, tüm takımın o anda neler olduğunu anlayamadan şok geçirdiğini ifade etti. Aouate, bundan sonra Munua olduğu sürece antremana çıkmayacağını da söyledi.

2006 yılında Deportivo La Coruna'ya gelen İsrailli kaleci hemen kaleyi ele geçirerek 1. kaleci olurken, ligin 15. haftasında, 9 Aralık'ta, oynanan FC Barcelona maçından sonra yedeğe alınarak Munua kaleye geçirilmişti. Aouate, yedeğe alınmasının haksızlık olduğu açıklamasında bulunurken,Deportivo'nun bu hafta Villarreal'e karşı oyanyacağı maçta tekrar kaleye geçirilmesi bekleniyordu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious