''Kaliteli forvetlere sahibiz''

''Kaliteli forvetlere sahibiz''.14393
  • Giriş : 16.03.2008 / 18:50:00

Fenerbahçe Teknik Direktörü Arthur Zico saha şartları zor olsada sahadan galip ayrıldıklarını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Zico "Bugün özellikle maçın ilk yarısında yakaladığımız pozisyonları değerlendirebilseydik goller bulabilirdik. İkinci yarı bir golle haraketlendik ve 4 gol attık. Önümüzdeki şampiyonluk yolundaki diğer maçlar açısından bu galibiyet bizim için çok önemliydi. Saha şartları, bizim oyun içinde fırsatları yakaladığımız anda acelecilikle birleşince bazı pozisyonları değerlendiremedik. Ama sakin olduğumuzda değerlendirdik. Saha şartları zorlasa da galip gelmeyi bildik" şeklinde konuştu.

Brezilyalı teknik direktör, Semih'in sakatlığı ile ilgili olarak ise, "Semih çok kısa sürede ısınmadan oyuna girdiği için oyun içinde sertleşme olduğunu söyledi. Ciddi bir şeyi yok. Daha kötü olmamak için çıktı. En kısa zamanda iyileşecek. 1-2 gün tedavi sürecek ve hazırlığını yapacak. Daha sonra bir sonraki maça hazır olup olmadığı ortaya çıkacak" dedi.

Kezman ve Semih arasındaki tercihi sorulan Zico, "Zorluk yaşıyoruz. ikiside her an hazırlar. Fırsatları yakaladıkları zaman affetmiyorlar. Mantığım için en uygununu seçiyorum. İkiside kaliteli futbolcular oldukları için fırsatları iyi değerlendiriyorlar. Bu da benim için çok tatlı bir rekabet oluyor" diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious