Kalkavan: Teneke kupayı bile alamadık

Kalkavan: Teneke kupayı bile alamadık.8400
  • Giriş : 23.05.2009 / 15:44:00

Fenerbahçe Kulübü'nün olağan seçimli genel kurulunda konuşan başkan adayı Şadan Kalkavan, Avrupa'da kupa kaldıran bir Fenerbahçe vaat etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri'nde yapılan genel kurulda konuşan Kalkavan, Fenerbahçe'nin durumunun ortada olduğunu belirterek, ''Sizlerin kötü gidişata 'dur' diyeceğinizi düşündüğüm için aday oldum'' dedi.

Son 11 yılda Fenerbahçe'nin 4 şampiyonlukla yetindiğini ve Avrupa'da da olmadığını ifade eden Kalkavan, şöyle devam etti:

''Çok aşağıladığımız, hatta 'Teneke kupa' diye dillendirdiğimiz Türkiye Kupası'nı dahi 26 yıldır kaldıramadık. Fenerbahçeli olarak boynu bükük kaldık. Fenerbahçe'de bir kan değişimine ihtiyaç vardır. Aranan kan ben ve arkadaşlarımdır. Fenerbahçe'ye 3 yılda Avrupa'da kupa kaldırtmak için oyunuzu istiyorum.''

''Sportif başarısızlık, Fenerbahçe'nin ağırlaşan mali durumu ve büyük Fenerbahçe ailesinin bölünmüşlüğü beni ve ekibimi harekete geçirdi'' diyen Şadan Kalkavan, 3 temel hedefini şöyle açıkladı:

''1- Sportif başarı; Avrupa'da kupa kaldıran bir Fenerbahçe vaat ediyorum. 2- Mali durumun iyileştirilmesi; ağır borç yükü altındaki Fenerbahçe'yi bu borçlardan kurtarma sözü veriyorum. 3- Aileyi birleştirme sözü veriyorum. Huzur ve barış dolu bir Fenerbahçe vaat ediyorum. Eğer başkan olursam, büyük Fenerbahçe ailesini birleştirip 11 yıldır ölü olan Fenerbahçe ruhunu yeniden canlandıracağım.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*