Kalkavan'a tam destek geldi

Kalkavan'a tam destek geldi.8400
  • Giriş : 07.01.2009 / 14:45:00

F.Bahçe'nin eski yöneticisi Yavuz Kayral, "Seçimlerde aday olduğu takdirde Şadan Kalkavan'ı kayıtsız şartsız desteklerim" diye konuştu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

F.Bahçe'nin eski yöneticisi Yavuz Kayral, Best FM'den Özkan Öztürk'e ''Seçimlerde aday olduğu takdirde Şadan Kalkavan'ı kayıtsız şartsız desteklerim'' diye konuştu.

Fenerbahçe'nin eski yöneticisi Yavuz Kayral, sarı-lacivertli takımın yeni transferleri Gökhan ve Abdülkadir'in kısa vadede yararlı olamayacağını savundu. Kayral şunları söyledi:

"Bence kısa vadede çözüm gerekiyor. Bunun için transfer yapılmalıdır. Eleştiri en kolay iştir. Ben takımı fazla eleştirmem ama şu da bir gerçek ki Fenerbahçeliler çok mutlu değilller. Ben de mutlu değilim. Bunu istediğiniz biçimde yorumlayabilirsiniz. Sezon başında transfer bazında yanlışlar yapıldığı da kesin" dedi.

KALKAVAN'A TAM DESTEK

Başkanlığa aday olan Şadan Kalkavan ile ilgili de görüşlerini açıklayan Yavuz Kayral, "Ben Şadan beyi çok severim ve kayıtsız şartsız kendisini desteklerim. Kendisine başarılar diliyorum ve sonuna kadar arkasındayım" dedi.

Kupa maçında Bursaspor ile karşılaşacaklarını da belirten Kayral, "Fenerbahçe çıktığı her maçın favorisidir. Tüm eksiklere ve olumsuz şartlara rağmen bu maçı da kazanacak güçtedir" diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*