Kalkavan'dan Aziz Yıldırım'a tebrik

Kalkavan'dan Aziz Yıldırım'a tebrik.8400
  • Giriş : 28.05.2009 / 16:47:00

Fenerbahçe'nin geçen hafta sonu yapılan olağan seçimli genel kurulunda başkan adayı olan Şadan Kalkavan, yeniden başkanlığa seçilen Aziz Yıldırım ve yöneticilere yeni dönemde başarılar diledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Kalkavan, kendi internet sitesinde yaptığı açıklamada, aday olmasıyla birlikte camiada yıllardır unutulan çok sesliliğin yeniden canlandığını düşündüğünü vurgulayarak, ''Huzur ve barış ortamının hakim olduğu bir havada gerçekleşen seçimde kazanan Fenerbahçemiz olmuştur. Hiç şüphesiz ki bu seçim, demokratik ve rekabetçi anlayışın üst düzeyde olduğu bir yarışma olarak Fenerbahçe'nin şanlı tarihinde altın harflerle anılacaktır'' dedi.

Şadan Kalkavan, ''Aileyi birleştirme'' sloganıyla yola çıktığını hatırlatarak, şunları kaydetti:

''Bunu da gerçekleştirdiğimize inanıyorum. Tüm camia bir arada barış içerisinde ve Fenerbahçemize yakışan bir olgunlukta seçim sürecini tamamladık. Bana ve ekibime oy veren, vermeyen tüm kongre üyelerine teşekkür etmek istiyorum. Yeniden göreve seçilen başkan Sayın Aziz Yıldırım'a ve çalışma arkadaşlarına yeni dönemde başarılar diliyorum. Camiamız için hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum.''


Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*