Kalli, Hasan Şaş'a sarıldı

Kalli, Hasan Şaş'a sarıldı .12705
  • Giriş : 11.09.2007 / 10:15:00

Feldkamp, Lincoln'le beraber oynatmak istemediği tecrübeli futbolcuyu, Arda ve Sabri'nin sakatlıkları nedeniyle tekrar ilk onbire alıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Aslan'ın hocası Feldkamp, yönetime sunduğu raporda, Hasan Şaş’ın, Lincoln’ün oyununu bozduğunu ve ikisini birlikte oynatmayı düşünmediğini bildirmişti. Ancak iki kanat oyuncusu Arda ile Sabri’nin Malta deplasmanında sakatlanmaları, Kalli’nin planını değiştirdi. Tecrübeli hoca, Konya maçında Şaş’ı ilk onbirde sahaya sürme kararı alırken, soğuk algınlığı nedeniyle son idmanlara katılamayan Volkan’ın yerine sol bekte yeni transfer Hakan Balta’yı oynatmayı düşünüyor.

Kalli, Arda ve Sabri’nin sakatlığıyla ilgili olarak, “Terim sakatlıklar konusunda bizimle diyaloğa geçerek üzüntülerini belirtti. Bu da konuya ne kadar önem verdiğini gösterir. O gelişmelerden, diyalog açısından memnun oldum'' dedi. Kurt hoca, “Konyaspor sert Futbol oynuyor, buna önlem alacak mısınız?'' sorusuna, “O zaman maça çıkmayız. Ne işimiz var sahada!'' esprisiyle karşılık verdi. Feldkamp, orucu yasaklamak gibi bir düşüncesinin olmadığını da dile getirdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious