Kalli, Sabri defterini kapattı

Kalli, Sabri defterini kapattı.10648
  • Giriş : 29.01.2008 / 09:39:00
  • Güncelleme : 29.01.2008 / 10:53:26

Alman çalıştırıcı, "Bir karar vermişiz. Neden Sabri ile ilgili bir şey yapalım" diye konuştu. Kalli kupada F.Bahçe ile eşleşmeleriyle ilgili de "Erken final oynayacağız. Bundan güzel ne olabilir ki" yorumu yaptı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

GALATASARAY Teknik Direktörü Karl Heinz Feldkamp, Sabri Sarıoğlu defterini kapattı. Kalli tarafından disiplinsiz davranışları deneniyle kadro dışı bırakılan Sabri dün sabah yapılan idmanı tesislerin balkonundan yönetici Haldun Üstünel ile birlikte izledi. Basın mensuplarının görüntü aldığını görünce içeri giren Sabri’nin affedilmesi için yöneticilerle görüştüğü belirtildi. Yöneticilerin Kalli ile yaptığı görüşmeden ise af kararı çıkmadı. Alman teknik adam, dün idman sonrası yaptığı değerlendirmede Sabri konusu gündeme getirilince de sert tavır sergiledi. Kalli, "Sabri’nin affedilmesi söz konusu olacak mı?" sorusu üzerine, "Şu an için öyle bir şey gözükmüyor. Sabri ile ilgili af gündemde değil. Bir karar vermişiz. Neden Sabri ile ilgili bir şey yapalım?" diye konuştu.

Hak eden yoluna devam edecek

Kalli, Fortis Türkiye Kupası’nda çeyrek finalde Fenerbahçe ile eşleşmeleri konusunda ise şu değerlendirmeyi yaptı: "Bundan daha güzel ne olabilir ki. Fenerbahçe ile erken final oynayacağız. Hak eden yoluna devam edecektir. Bu kupanın özelliği. Biri kazanacak biri kaybedecek. Takımımız Süper Lig’de lider olduğuna göre, bu saate kadar kupada da buraya kadar geldiğine göre yine kendimizi bu kulvarda da ispatlayacağız. Bu kadar sakatlıklarla boğuştuk ve belli bir yere geldik. Sahaya 11 kişi ile çıkacağız.

Galibiyetin zevkini çıkarttık

Lincoln ve Ayhan uzun zaman sonra idmana çıktılar. Aylar sonra aramıza döndüler. Bundan sonra önemli olan önümüzdeki maç değil, önümüzdeki idmanlara devamlı çıkabilecekler mi? Çünkü ilk idmandan sonra dikkatli olmak ve yarını beklemek lazım. Uzun süre sonra Ankaragücü karşısında ilk kez bir maçtan sakat vermeden çıktık. Ancak daha henüz grip olan var mı? Bilemiyoruz." Galatasaray Başkan Yardımcısı Adnan Polat ile Ankara dönüşü havaalanında yaptığı görüşmeyle ilgili de Kalli, "Adnan Polat ile her zaman görüşüyorum. Transferler konusunda belli bir yere geldik. Ankaragücü maçından sonra da konuştuk ve galibiyetin zevkini çıkarttık. Transferde önümüzdeki günlerde her şey netleşecek. Bugüne kadar yapmak istediklerimizi gerçekleştirirsek bizden mutlusu olmaz" diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious