Kalli, Ümit Karan'ı da defterden sildi

Kalli, Ümit Karan'ı da defterden sildi.12903
  • Giriş : 27.01.2008 / 15:06:00
  • Güncelleme : 27.01.2008 / 15:09:53

Galatasaray'da sular durulmuyor. Teknik Direktör Feldkamp, Sabri'nin ardından Ümit Karan'ın da gönderilmesini istedi. Gerekçe yine aynı: "Disiplinsiz davranışları var."

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Feldkamp'ın gündeme oturan basın toplantısının ardından, Sabri Sarıoğlu'nun da kadro dışı bırakılmasıyla birlikte kaynayan kazana dönen Galatasaray'da sular durulmuyor. Alt yapısından yetiştiği sarı-kırmızılı ekibin formasını 2002-2003 sezonunun son maçlarından itibaren giymeye başlayan ve kısa sürede taraftarın gözünde 'sembol' isim mertebesine ulaşan Sabri'nin ardından bazı 'önemli' futbolcularla da yolların ayrılacağı öğrenildi.

Sabah Gazetesi'nin haberine göre, Kalli'nin "Gönderilsin" dediği isimlerden birisi de Ümit Karan. Alman hoca, Ümit'i de Sabri gibi "Çok disiplinsiz" gerekçesiyle defterden sildi. Ara transferde olmasa bile Ümit Karan ile Galatasaray'ın yolları sezon sonunda ayrılacak. Hakan Şükür de sezon sonunda Florya'ya veda edecek. Galatasaray Teknik Direktörü ayrıca Hasan Şaş ile de çalışmak istemediğini yönetime bildirdi. Anlaşılan o ki Galatasaray'da önümüzdeki günlerde önemli gelişmeler yaşanacak.

Sabri olayının perdesi aralandı

LEVENT TÜZEMEN'in haberi

Kalli, genç futbolcuyu, "Kafasına göre takılıyor. Kararlarımı protesto ediyor" gerekçeleriyle gönderdi ..

Galatasaray'da Feldkamp'ın Sabri'yi göndermesinin nedeni ortaya çıktı. Alman teknik adam, yönetime verdiği raporunda, "Rize maçının ikinci yarısında oyuna girecekti. Ama bu kararı protesto için saha kenarına 5 dakika geç geldi. İdmanlarda en arkada kendi başına koşuyor. Hakan Şükür ile Hasan Şaş'ın olmadığı maçlara kaptan çıkması gerektiğini söylüyor. Disiplinsiz davranışları var" ifadelerini kullanarak Sabri'nin yollanmasını istedi. Öte yandan Sabri'nin menajeri Ali Güven hâlâ olayın şokunda. Güven, "İnanamıyorum. Sabri'yi sezon başında Sevilla istemişti. 6 milyon euro önermişlerdi. Ama Galatasaray bu teklifi reddetmişti. Şimdi çocuğu gönderiyorlar" dedi.

SABAH

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious