Kalli: "11 Servet'im olsa"

Kalli:
  • Giriş : 03.03.2008 / 09:20:00

11 Servet'im olsaBeşiktaş karşısında takımının galibiyeti haketmediğini belirten Alman hoca, "Belki sahada 11 Servet’im olsaydı, daha farklı olabilirdi. Rakibi zorlayamadık bile. Önemli bir maçta mağlup olduk" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

GALATASARAY Teknik Direktörü Karl Heinz Feldkamp, Beşiktaş derbisinde çok kötü bir Futbol sergilediklerini söyledi. Alman hoca, özür dileyecek dahi bir şeylerinin olmadığını kaydederek, "Çok gereksiz pas hatalarımız oldu. Biraz fazla kendimize güvendik gibi geldi. Biraz takım oyununu sahaya yansıtabilseydik, en az 1, belki de 3 puan alabilirdik. Ama sahadaki Galatasaray galibiyeti hak etmedi" dedi.

Hafta içinde ezeli rakipleri Fenerbahçe ile yaptıkları maçın takımı yorgun düşürmüş olup olmadığıyla ilgili olarak Feldkamp, "Takım yorgunsa topu koşturur. Topu alıp kendimiz gitmeye çalıştık. Önemli bir maçta mağlup olduk. Galip gelmemiz gerekirdi" ifadelerini kullandı.

Fazla şey bekledim

Alman çalıştırıcı, Beşiktaş maçında sergilediği futbolla göz dolduran oyuncusu Servet’e övgüde bulundu. Feldkamp sözlerini şöyle tamamladı: "Durumun takımın yorgunluğuyla veya alternatif futbolcularla alakası yok. İki zorlu maç arka arkaya da olsa oyuncularımdan çok daha fazla şey bekliyordum. Belki sahada 11 tane Servet’im olsaydı, daha farklı olabilirdi. Kondisyonumuzu etkileyecek herhangi bir şey yapmadık. Kötü oynadık ve rakibi zorlamadık bile. İyi pas yapamadık, oyunu kuramadık."

Feldkamp 9 yıl sonra İnönü’de

GALATASARAY Teknik Direktörü Karl Heinz Feldkamp, 9 yıl sonra teknik adam olarak BJK İnönü Stadı’na ayak bastı. 1999 yılında Beşiktaş’ın teknik patronu olan Alman hoca, 9 yıl sonra BJK İnönü Stadı’na adım attı. Bu arada maç öncesinde Hakan Şükür ile Serdar Özkan saha ortasında samimi görüntüler sergiledi. Hakan Şükür, genç oyuncuya sarılıp öperken, Serdar Özkan samimi arkadaşı Arda ile de birbirlerine başarılar dilediler.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious