Kalli Boluspor maçına ne dedi?

Kalli Boluspor maçına ne dedi?.19942
  • Giriş : 02.08.2007 / 00:31:00
  • Güncelleme : 02.08.2007 / 00:39:16

Kalli Boluspor maçına bakın nasıl değerlendirmelerde bulundu

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Adnan Polat: Kimse üzülmedi

Türk Telekom Lig A takımlarından Boluspor ile oynanan ve 3-3 beraber iten hazırlık karşılaşmsının ardından Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Adnan Polat, gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Oynanan hazırlık karşılaşmalarının ölçü olmayacağını ifade eden Polat, "Hazırlık maçlarında uç noktalardaki oyuncular deneniyor. Dostane bir maç oldu ve kimse üzülmedi. Boluspor'a başarılar diliyorum. Biz yolumuza devam ediyoruz" diye konuştu.

FELKAMP: İkili mücadeleler de eksiklerimiz var

Galatasaray Teknik Direktörü Karl Heinz Feldkamp ise, Boluspor karşılaşmasının takımdaki eksikleri görmek açısından olumlu geçtiği söyledi.

Feldkamp, "Bugünkü maçı oynadığımıza çok mutlu oldum. Futbolcularımızın son durumlarını iyi gördüm. Saha içinde bazı eksiklerimiz ve ikili mücadeleler konusunda eksiklerimiz var.
Futbolcularda memnun değil bende değilim. Bu hiçbir zaman mazeret olamayacak" ifadelerini kullandı.

Genç futbolcuların oyununun kendisini sevindirdiğini ifade eden Feldkamp, sözlerine şöyle devam etti:
"Mehmet Güven bizimle ilk maçını oynadı. Maçın başında gergindi, ama ilerleyen dakikalarda bu gerginliği attı. Genç futbolcular bazı hatalar yapabiliyorlar. Ama bugün sahanın en kötüleri onlar değildi."

Bir gazetecinin, "Takımda savunma problemi var mı?" sorusuna Feldkamp, "Savunma problemi forvette başlar. Önde ikili mücadeleleri kaybediyorsanız, ondan sonra rakibi takip etmiyorsanız, başarılı olamazsınız. Bizim yediğimiz goller kendi hatalarımızdan kaynaklandı. Hasan'ın ikili oynadığı toplar, Ayhan'ın hatalı pası gibi" diye cevap verdi.

Boluspor-Galatasaray karşılaşmasının devre arasında Boluspor Kulüp Başkanı Necip Çarıkçı; Özhan Canaydın, Adnan Polat ve Feldkamp'a teşekkür plaketi takdim etti..

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious