Kalli hiç beklemesin gitsin

Kalli hiç beklemesin gitsin.16922
  • Giriş : 27.01.2008 / 09:32:00

İkinci başkan Semih Haznedaroğlu, "Biz Gerets’e Inamoto ile Carrusca’yı verdik adam kalkıp bir gık bile demedi. Kalli maksadını aşan sözler kullanmış" dedi. Fatih Gökşen de, "G.Saray’ın takviyeye ihtiyacı yok" diye konuştu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

SEZON başında G.Saray Yönetimi kadrosuna kattığı yıldızlar nedeniyle yılın tartışmasız "Transfer Şampiyonu" olarak seçilmişti. Lincoln, Linderoth, Nonda ve genç yetenekleri kadrosuna katan G.Saray Futbol Şubesi’nin bu transferler için yaklaşık 30 milyon Euro harcadığı iddia edildi.

Ancak G.Saray Teknik Direktörü Karl Heinz Feldkamp’ın, önceki gün yaptığı basın toplantısında, "4 oyuncu istiyorum. Eğer 31 Ocak’a kadar transferler yapılmazsa ben de yokum" restini çekmesi yöneticileri kızdırdı.

Transfere gerek yok

Kalli’ye en sert yanıtlardan birisini eski Futbol şube sorumlusu Fatih Gökşen verdi. Gökşen," Eğer gidecekse 31 Ocak’ı da beklemesin Pazartesi günü (yarın) gitsin" dedi.

Genç idareci, "Ne diyeyim ki, Sayın Feldkamp talihsiz laflar kullanmış. Futbol şubesinin Kalli’nin sözlerinin aksine kesinlikle transfer yapmasına gerek yok. G.Saray Kulübü en büyük transferlerini ve en maliyetli oyuncuları bu yıl kadrosuna kattı. Karl Heinz Feldkamp eğer istiyorsa 31 Ocak’ta gidebilir. Hatta hiç 31 Ocak’ı beklemeden Pazartesi (yarın) gitsin.

Feldkamp, bu kadar önemli bir maç öncesi böyle konuşarak tüm takımın moralini bozdu. G.Saray’ın ocak ayında takviyeye ihtiyacı yok. Sadece Rize’ye verilen Anıl ve Emre Aşık’ın bile geri dönmesi yeterli olur" diyerek Kalli’ye olan tepkisini dile getirdi.

Teknik patrona bir tepki de ikinci başkan Semih Haznedaroğlu’dan geldi. Feldkamp’ın maksadını aşan sözler sarf ettiğini belirten, Haznedaroğlu şöyle konuştu: "Acaba Kalli espri mi yaptı diye durup düşünüyorum. Kalli maksadını aşan sözler kullanmış. Bir kere böyle laf söylenmez.

Biz Erik Gerets’e bir tek Inamoto ile Carrusca’yı verdik adam kalkıp bir gık bile demedi. Sonuna kadar mücadele etti. Bu sezon G.Saray Futbol Şubesi dünyanın adamını aldı, Kalli’nin söylediği lafa bakın. Sezon başında kendisine ne güzel takım verildi. Kulüp, milyon dolarları harcadı, Futbol şubesi Kalli’nin her istediğini yaptı."

Çoğu kişi gitsin diyor

İkinci başkan, sözlerine şöyle devam etti: "Bazı yöneticiler onun uğruna sezon başında kendilerini ortaya koyup kefil bile oldular. Bir kere her şeyden önce onlara, Futbol şubesine ayıp etmiş. Takımdaki futbolculara ayıp etmiş. Eminim ki, bu sözler en çok onları üzmüştür. Oftaş maçında yılın en kötü G.Saray’ını izledim. G.Saray’da açık konuşmak gerekirse iyi oynayan adamlar bile oynamaz oldu. Kalli, biraz da sorumluluğu kendisinde aramalı. Bir gemi eğer batmaya yakınlaşıyor, su alıyorsa en son gemiyi kaptanı terk eder. Ayrıca dışarıdaki çoğu kişi Kalli için giderse gitsin diyor" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious