Kalli: "Hocalar hep ister!"

Kalli:
  • Giriş : 20.11.2007 / 08:50:00
  • Güncelleme : 20.11.2007 / 09:27:17

Kalli'den ilginç sözler: 'Hocaların hep istemesi lazım. İstemezsek, yönetim, 'Hoca istemiyor' diye açıklama yapacak. Bu nedenle istemem gerekir.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Galatasaray Teknik Direktörü Karl-Heinz Feldkamp, dün Florya’daki idmanın ardından ilginç açıklamalar yaptı. Bir basın mensubunun, “Yönetimden transfer istediniz mi?” sorusunu yanıtlayan Kalli, “Hocaların hep istemesi lazım. İstemezsek, yönetim, ‘Hoca istemiyor’ diye açıklama yapacak. Bu nedenle istemem gerekir. Bir hocanın görevlerinden birisi de budur. Hem o zaman ileriye dönük adım atmış ve takımı güçlendirmiş oluruz” dedi.

‘Niye hâlâ lideriz?’Alman hoca, takımı iyi çalıştırmadığı yönündeki eleştirilere de sert çıkarak, “İyi çalışmıyorsak, niye hâlâ lideriz?” tepkisini gösterdi. Kalli, sözlerine şöyle devam etti: “UEFA Kupası’nda yaptığımız 2 maçta da rakiplerimiz bizden üstün değildi. Yeni yapılanan bir takımız. Basit hatalarla goller yedik. Türk futbolundaki en önemli gelişme, Milli Takım’ın Norveç’i yenmesi. Türkiye’de güzel zaman geçirdim, sağlığım iyi.”

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious