Kalli ile Lincoln ne konuştu?

Kalli ile Lincoln ne konuştu?.14340
  • Giriş : 13.01.2009 / 17:45:00

Galatasaray, Turkcell Süper Lig'in ikinci yarı hazırlıklarını Antalya'da aralıksız sürdürüyor. Çalışmalar sırasında Cassio Lincoln ile Karl Heinz Feldkamp, bir süre başbaşa kalarak aralarında sohbet ettiler.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Devre arası kamp çalışmaları ve TRT Radyospor Cup'a katılmak için Antalya'da bulunan sarı-kırmızılı oyuncular bu sabah, TRT Radyospor Cup kapsamında akşam oynayacakları Werder Bremen maçı öncesi kısa bir idman yaptılar. Antrenmana düz koşuyla başlayan futbolcular, daha sonra dar alanda kısa pas ve orta-şut çalışması gerçekleştirdiler. Hafif sakatlığı bulunan Emre Aşık düz koşu yaparken, dün MR'ı çekilen Fernando Meira, Shabani Nonda ve Tobias Linderoth antrenmana katılmadı.

Galatasaraylı oyuncular, yaklaşık 40 dakikalık çalışmanın ardından takım otobüsüyle konakladıkları De Luxe Concorde Otel'e dönerken, Brezilyalı yıldız Cassio Lincoln, özel fizyoterapisti ile yarım saat daha çalıştı.

Galatasaray'ın Alman teknik danışmanı Karl Heinz Feldkamp ve Futbol Komitesi'nden Haldun Üstünel, sarı-kırmızılı futbolcuların antrenmanını izledi. Çalışmalar sırasında Cassio Lincoln ile Karl Heinz Feldkamp, bir süre yalnız konuştu.

Öte yandan Çalkaya 75. Yıl Cumhuriyet İlköğretim Okulu öğrencileri de antrenmanı izledi. Öğrenciler, sık sık futbolculara tezahürat yaparken, bazı futbolcular da öğrencilere imza dağıttı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*