Kalli kayıptan korkuyor!

Kalli kayıptan korkuyor!.10188
  • Giriş : 14.10.2007 / 15:27:00
  • Güncelleme : 14.10.2007 / 16:10:55

Feldkamp, Kayseri beraberliği sonrası Ankaraspor'a puan kaptırmamak için işi sıkı tutuyor Kalli en çok da eski öğrencileri Necati Ateş ve Orhan Ak'ın aşırı motive olmasından endişeli.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Süper Lig’de son olarak deplasmanda Kayserispor’la berabere kalan Galatasaray, sahasında Ankaraspor sınavını kayıpsız atlatmanın hesaplarını yapıyor. Ligde geride kalan 8 haftada henüz 3 puanla tanışamayan Başkent temsilcisinde Aykut Kocaman’ın istifasının ardından Hikmet Karaman göreve getirildi. Genellikle hoca değişikliği yaşayan takımların bu kan değişimiyle süpriz sonuçlar aldığını hesaba katan Sarı-Kırmızılı takımda Feldkamp, ekibini bu maça özel hazırlamayı düşünüyor.

Emre kart cezalısı

Özellikle sezon başında Feldkamp’ın raporu doğrultusunda Lacivert-Beyazlı takıma kiralanan Necati Ateş, Orhan Ak Galatasaray’ı düşündürüyor. Kırmızı kart cezalısı Emre Aşık’ın eski takımına karşı forma giyemeyeceği maçta, Kalli’nin bu oyunculardan çekindiği ifade edildi. Necati ve Orhan’ın özellikle bu maçta ekstra efor sarfedeceklerini hesaba katan Alman teknik adamın, Ali Sami Yen’de seyircisiz oynanacak mücadelede bu oyunculara karşı özel önlem almayı planladığı kaydedildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious