Kalli kimi kafasından sildi?

Kalli kimi kafasından sildi?.12503
  • Giriş : 05.08.2007 / 15:13:00

Galatasaray'da, H. Kabze, Necati, Orhan Ak ve Cihan ile başlayan yaprak dökümü, Emre Aşık ile sürmüştü. Kalli'nin sildiği son isim ise yönetimi dahi panikletti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

G.Saray'da son yolcu da belli oldu. Kalli yönetime verdiği raporda disiplinsiz davranışlarda bulunan H.Şaş'ın performansından da memnun olmadığını, yeni sezonda kendisini düşünmediğini bildirdi.

Taraftar tepkisinden çekinen yöneticilerin, Kalli'yi ikna etmeye çalıştığı öğrenildi.

G.Saray'da Feldkamp'ın son kurbanı Hasan Şaş oldu. Alman teknik adam Necati Ateş, Hasan Kabze, Cihan Haspolatlı, Orhan Ak, Carrusca ve Emre Aşık'tan sonra, golcü futbolcuyu da defterden sildi.

Kalli yönetime sunduğu raporda disiplinsiz davranışlarda bulunan Hasan Şaş'ın performansından da memnun olmadığını, yeni sezonda kendisini takımda görmek istemediğini bildirdi.

Kalli'nin yıldız futbolcu hakkındaki kararı, İzmir'de oynanan Karşıyaka maçına götürmemesi ile netlik kazandı. Feldkamp, son prova olarak değerlendirilen karşılaşmada ligde oynatmayı planladığı on biri sahaya çıkaracağını açıklamıştı. Hasan'ın sakatlığının bulunmadığı, Kalli'nin kendisini istemediği için götürmediği belirtildi.

Yönetim ikna edecek

Feldkamp'ın sarı-kırmızılı takımda sembol isimlerden biri olan Hasan Şaş'ın satılmasını istemesi, yöneticileri tedirgin etti.

Yönetimde Necati'den sonra Hasan Şaş'ın kadro dışı bırakılmasının taraftarların tepki ile karşılayabileceği endişesi yaşandığı, Başkan Yardımcısı Adnan Polat'ın kararından vazgeçirmek için Alman teknik adamla bir görüşme yapacağı ileri sürüldü.

G.Saray'da Hasan'dan sonra sıranın Okan Buruk'a geleceği, Kalli'nin tecrübeli futbolcuyu da yeni sezonda düşünmediği belirtildi.

Okan Buruk da takımdan ayrılırsa sarı-kırmızılı takımda Hakan Şükür, Ümit Karan ve Ayhan Akman dışında eski yerliler gönderilmiş olacak. Sarı-kırmızılılarda yabancı futbolculardan da Tomas'ın topun ağzında olduğu iddia ediliyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious