Kalli olmadan tarihi maç

Kalli olmadan tarihi maç.11934
  • Giriş : 19.12.2007 / 13:12:00

Sağlık sorunları yaşadığı ve devre arasında tribüne çıkacağı iddia edilen Galatasaray Teknik Direktörü Feldkamp'ın bugünkü tarihi maçta takımının başında olamayabileceği açıklandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Kalli’nin yerine Akcan!

Galatasaray’da kritik A.Wien UEFA Kupası grup maçı öncesi sürpriz gelişme... Maç öncesi yapılması gereken basın toplantısında gazetecilerin karşısına Feldkamp yerine, yardımcısı Ahmet Akcan çıktı. Çarpıcı açıklama ise kulüp doktoru İlker Yücesir’den geldi: Hocamız gribal enfeksiyon geçirmiştir. Hafif ateş ve terleme şikayetleri vardır. Çok büyük sağlık sorunu olmamasına rağmen, kendisinden antrenmana katılmamasını rica ettik. Havalar soğuk. Hocamız kontrolümüz altında ve dinleniyor...

‘Havalar çok soğuk’

Yücesir’in sözleri herkesi şaşkına çevirirken, “Sayın Feldkamp maçta takımın başında olmak istiyor. Fakat bu durumu devam ederse maça çıkmamasını tavsiye edebiliriz. Maç soğuk havada oynanacak” ifadeleri kafa karıştırdı. “Austria Wien maçının kadrosunu kim kuracak?” sorusuna ise Ahmet Akcan, “Galatasaray’da ilkeler hiç değişmez. Burada sadece teknik direktör değil, onunla beraber çalışan teknik heyet vardır ancak son noktayı Galatasaray teknik direktörü koymuştur. Bu her zaman böyle olmuş ve olacaktır” yanıtını verdi.

Kötü sinyaller...

Feldkamp’ın önceki gün yaptığı ilginç ve bir o kadar da düşündürücü açıklamalar ise gündeme oturmuştu. Tecrübeli teknik adam, “Adnan Sezgin’den bana Adnan Polat ile bir randevu ayarlamasını rica ettim. Ancak Sayın Polat’ın işleri yoğunmuş” demişti. Geçtiğimiz günlerde Erdal Keser’in “Yönetim Feldkamp’ı devre arasında tribüne gönderecek” sözleri de ortalığı karıştırmış, yönetici Haldun Üstünel’in Almanya’da teknik direktör Berger ile görüştüğü iddiası sorunlar yaşandığının ilk sinyalini vermişti.

GALATASARAY
Orkun
Uğur
Servet
Song
Volkan
Arda
M.Topal
Barış
Hasan
Ümit
Nonda

AUSTRİA WİEN
Fornezzi
Majstorovic
Bak
Ertl
Schiemer
Standfest
Blanchard
Lasnik
Acimovic
Yüksel
Okotie

HAKEMLER: Ruud Bossen (Hollanda)
STAT: Ali Sami Yen
SAAT: 21.45
YAYIN: D Spor

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious