Kalli sorun istemiyor

Kalli sorun istemiyor.12807
  • Giriş : 08.12.2007 / 11:47:00

Derbinin hazırlıklarını tamamlayan Galatasaray’da teknik direktör Karl-Heinz Feldkamp’tan, Hasan Şaş’a gözdağı geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Belediye maçında gördüğü kırmızı kart sonrası takımdan ayrılmak istediğini açıklayan futbolcusunun durumuna değinen Alman teknik adam, yönetimle yaptığı görüşmede, "Hasan Şaş konusu bir an önce çözülmeli.

Ben takımımda sorunlu futbolcu istemiyorum. Eğer Hasan’ın kararı buysa, ben de ona göre yolumu çizerim. Ancak Hasan bizim için değerli bir futbolcu. Federasyondan gelecek cezaya göre önce siz daha sonra da ben Hasan’la konuşup bu problemi çözelim" dedi.

Transfer yapmamız şart

Sarı kırmızılı yöneticilerden ara transferde takıma takviye yapılmasını da isteyen Kalli’nin, "Daha önce belirlediğimiz ve izlediğimiz futbolcularla geç kalmadan görüşerek transferlerini gerçekleştirmeliyiz. Ligin ikinci yarısı daha çetin geçecek. Sakatlıkları da hesaplarsak çok sıkıntı çekeriz. Onun için takviye yapmalıyız" dediği belirtildi. Alman çalıştırıcının buna karşı, kiraya verilen bazı futbolcuları tekrar çağırabileceği ve bekleneni veremeyen Carrusca’nın gönderilerek, orta sahaya yeni bir yabancı alınmasını istediği de bildiriliyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious