Kalli yine hastalandı

Kalli yine hastalandı.9830
  • Giriş : 13.03.2008 / 08:47:00

Alman çalıştırıcının ülkesindeki soğuk hava nedeniyle virüs kaptığı ve bu nedenden dolayı İstanbul'a dönemeyeceği öğrenildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Geçirdiği grip enfeksiyonu nedeniyle Austria Wien ve Oftaş maçlarında takımını yalnız bırakan Feldkamp, bu kez virüsü ülkesinde kaptı

Bugün Florya’da olacaktıYeni doğan torununu görmek üzere Kayserispor maçının ardından ülkesine giden Galatasaray Teknik Direktörü Karl Heinz Feldkamp, dün İstanbul’a dönecekti. Ancak tüm gözlerin Kalli’yi aradığı sırada, Almanya’dan sürpriz bir haber geldi. Ülkesindeki soğuk hava nedeniyle virüs kaptığı belirtilen Feldkamp’ın yöneticileri arayarak, bekledikleri sürede dönemeyeceği için özür dilediği ifade edildi. Bu gelişme, futbolcular arasında da şaşkınlık yarattı. Camianın vereceği tepki ise merak konusu.

‘Heyecanlanmayın’ demişti

Kalli, ilk devrenin son haftalarına doğru soğuk havadan etkilenerek gribal enfeksiyon geçirmiş, Austria Wien ile Oftaş maçlarında takımını yalnız bırakmıştı. Öğrencileri Başkent’te mücadele ederken 73 yaşındaki hocanın ülkesinin yolunu tutması ise büyük tepki çekmişti. Öte yandan Feldkamp’ın, Almanya’ya gitmeden önce yaptığı açıklama, bu gelişmeler üzerine manidar bir hal aldı: “Torunlarımı görmeye gidiyorum. Çarşamba döneceğim. Yanlış anlamayın, bunu heyecanlanmayın diye söylüyorum.”

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious