Kalli'nin 2. Operasyonu

Kalli'nin 2. Operasyonu.9685
  • Giriş : 26.02.2008 / 08:03:00

Kasımpaşa maçında tel tel dökülen Lincoln, Nonda, Barusso, Carrusca ve Orkun'u kızağa çekecek olan Kalli'nin; Arda, Barış ve Topal'ı sahaya süreceği öğrenildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Hepsi kızağa çekiliyor
Aslan'ın hocası Kalli, takıma bir kez daha neşter vuruyor... Arda’nın kart cezalısı, Uğur, Barış, Mehmet Topal ve Volkan Yaman gibi oyuncuların da sakat olması nedeniyle Kasımpaşa maçında yabancı yıldızlarını sahaya süren 73 yaşındaki çalıştırıcı, Fenerbahçe derbisinde yine genç yeteneklere dönüş yapma hazırlığında. Feldkamp’ın; Lincoln, Nonda, Barusso ve Carrusca’yı Fortis Türkiye Kupası Çeyrek Final rövanş maçında ilk 11’e almayı düşünmediği öğrenildi.

Aykut kaleye geçiyor
Kurt hoca, Fenerbahçe karşısında özellikle Arda’ya çok güveniyor ve orta sahadan hücuma çıkışları bu futbolcunun üzerinden gerçekleştirmeyi planlıyor. Kanarya’nın sol kanattan geliştirmesi muhtemel hızlı ataklara karşı sağ koridori Sabri&Barış ikilisiyle takviye etmeyi düşünen Kalli, orta sahada Mehmet Topal ile Ayhan’a şans tanıyıp, forveti yine Hakan Şükür ve Ümit Karan’a teslim edecek. Feldkamp’ın kaleci tercihini ise Aykut’tan yana kullanması bekleniyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious