Kalli'nin gözü doymuyor

Kalli'nin gözü doymuyor.12503
  • Giriş : 17.11.2007 / 12:52:00

Galatasaray teknik patronu, sezon başında yapılan 10 transfere rağmen, yönetime bu kez "Kusursuz bir takım için santrfor, stoper ve kaleci transferi şart" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Galatasaray Teknik Direktörü Karl Heinz Feldkamp, transfere doymuyor... Sezon başında G.Saray yönetiminin tam 10 futbolcu ile takviye ettiği kadro Alman teknik adama az geldi. Takımın UEFA Kupası’nda hayal kırıklığına uğraması üzerine G.Saray’ın tecrübeli hocası yönetimden yine transfer istedi. Feldkamp’ın Almanya’ya gitmeden önce G.Saray Futbol Şubesi ile yaptığı toplantıda Ocak ayında tam 3 bölgeye takviye istediği ifade edildi.

Helsingborg maçı sonrası futbolcularına "Yakında alacağım kararlarla kimlere kızgın olduğumu göreceksiniz" diyen Kalli’nin idarecilere verdiği raporda tavrını belli ettiği belirtildi. Alman hocanın yönetime "Kusursuz bir takım için santrfor, stoper ve kaleci transferi şart" bilgisini verdiği ortaya çıktı. Kalli, Hakan Şükür ve Ümit Karan’ın formsuzluğu nedeni ile Nonda’nın yanına yırtıcı bir golcü istedi.

Kale güven vermiyor

Alman Teknik adamın Helsingborg maçı sonrasında ise Orkun ve Aykut’tan yana güven kaybına uğradığı, G.Saray kalesinde güven verecek yabancı bir 1 numara talebinde bulundu. Kalli’nin, yöneticiler Haldun Üstünel ve Adnan Sezgin’den istediği 3. takviye bölgesi ise stoper oldu. Kalli’nin prensi olarak görülen Bouzid’den Alman çalıştırıcının da ümidini kestiği belirtildi. Tecrübeli hocanın Denizlispor ile G.Antepspor maçlarında dökülen Cezayir’linin yerine Song ve Servet’in yanına iyi bir stoper talebinde bulunduğu ortaya çıktı. Yöneticiler de bu 3 bölgeye takviye çalışmalarının başladığını belirtti.

Camargo kıymete bindi

Öte yandan Galatasaray’ın golcü transferinde listesindeki Igor De Camargo son hafta Standard Liege-Genk maçında takımının galibiyet golünü atınca talipleri arttı. Galatasaray’ın göz hapsine aldığı Brezilyalı Camargo’yu, İtalyan devi Inter Kulübü’nün menajer aracılığı ile takibe aldığı öğrenildi. Camargo’nun Rusya’nın Spartak Moskova ve Dinamo Moskova Kulüplerinin de kendisine talip olduğunu menajer Doğan Ercan’a ilettiği öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious