Kalli'nin önemsediği 2 maç

Kalli'nin önemsediği 2 maç.9685
  • Giriş : 28.11.2007 / 10:50:00

'UEFA'da henüz maç kazanamamış olmamız beni çok rahatsız ediyor' diyen Kalli, 'Önümüzde 2 final var. Ne yapmamız gerektiği de gayet açık' ifadesini kullandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Bordeaux+Helsingborg!


Galatasaray Teknik Direktörü Karl Heinz Feldkamp, dün Florya Metin Oktay Tesisleri’ndeki antrenmanın ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Yarınki Panionios deplasmanını değerlendiren Kalli, “UEFA’da henüz maç kazanamamış olmamız beni çok rahatsız ediyor. Önümüzde 2 final var. Ne yapmamız gerektiği de gayet açık. Bordeaux’da oynadığımız ilk devredeki futbolu, Helsingborg maçının ikinci yarısında ortaya koyduğumuz futbolla birleştirmeliyiz” dedi.

Yine yaptı esprisini!Kadrodaki 5 forvet oyuncusunun da hazır olduğunu kaydeden tecrübeli teknik adam, espri yapmaktan da geri kalmadı: “Belki onlardan birini defansa veya orta sahaya alabiliriz. O konuda siz de bana yardımcı olabilirsiniz. Eğer böyle 11’ler gelirse bir gözden geçireceğim, söz. Bana yapılabilecek her türlü yardımdan dolayı herkese teşekkür ederim. Sakatların durumu çok önemli değil. 10 kişiyle sahaya çıkmayacağız, o kesin. Oynayanlar, oynamayanları aratmayacaktır.”

‘Lincoln’den memnunum’


Kalli, “Lincoln’ün sezon başında oynadığı futbolla şu anki performansı arasında fark var mı?” sorusunu yanıtlamaktan kaçındı. Bir süre sonra konuyla ilgili cevap veren tecrübeli hoca, “Almanya’da oynadığı futbola göre büyük fark var. Oradakinden daha fazla oynuyor burada. Ümit ediyorum ki, sakatlık olmadan oynamaya devam eder” diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious