Kalli'nin sonuca öfkesi

Kalli'nin sonuca öfkesi.9830
  • Giriş : 06.01.2008 / 09:29:00

Konsantrasyon kaybından dolayı gol yediklerini belirten Feldkamp, 'Kazanmanız gereken böyle bir maçı kazanamadığınızda kızgın olmanız normaldir' dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

‘Artık daha iyiyim’
Geçirdiği gribal enfeksiyon nedeniyle Wien ve Oftaş maçlarında takımını yalnız bırakan, ülkesinden dönüp dönmeyeceği bile tartışılan Kalli, Bursa önünde gülemedi. Alman hoca, “Çok iyi baktılar bana, artık daha iyi hissediyorum. Ama biraz kızgın olabilirim, bu da doğaldır. Kazanmamız gereken bir maçta kötü bir golle 3 puanı kaçırdık. Hoca olarak böyle zamanlarda ileride top tutabilecek oyuncularınızın olması içinizden geçebiliyor. Linderoth’un sakatlığı tam bir şok oldu. Onun yerine bir orta saha oyuncusuna ihtiyacımız var” diye konuştu.

Evi bile 103 yaşında
Feldkamp, görevine döndüğü için bazı kesimlerin kızmış olabileceğini belirtip, “İnsanlar hastalanabilir. Bunun anlayışla karşılanması gerekir. Lincoln’den çok Ayhan’ı düşünüyorum. 3 aydır sakat ve takımla çalışmasına rağmen kendisini hazır hissetmiyor. Onun için üzülüyorum. Genç oyuncularımız ise tempoyu hep yüksek tutmaya çabalıyor” yorumunu yaptı. Bu arada, Alman hocanın Essen’deki 3 katlı evinin, Galatasaray’ın kuruluş tarihi olan 1905’te inşa edildiği öğrenildi. Kalli, bu durumun tamamen bir tesadüf olduğunu vurgulayıp, gülümsedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious