Kalli'nin transfer ricası

Kalli'nin transfer ricası.9830
  • Giriş : 18.12.2007 / 09:31:00

Kalli, 'Transferi konuşmak için Adnan Sezgin'den, Polat'la bana randevu ayarlamasını istedim' dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

‘Tatile gitmeden önce...

Galatasaray Teknik Direktörü Karl Heinz Feldkamp, dünkü antrenmanın ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Kalli, “Transfer konusunu görüşmek için Adnan Sezgin’in, Adnan Polat’la bana randevu ayarlamasına çalışıyorum. Eksikleri biliyoruz ve buna göre bazı düşüncelerimiz var. Birkaç ricam olacak. Bunları ülkeme tatile gitmeden önce kendilerine bildirmek istiyorum” diye konuştu.

‘Gidecekler 2 kişi değil...’

Gönderilecek oyuncular hakkında da bilgi veren Alman hoca, “Takımdan devre arasında ayrılması gereken oyuncu sayısını kafanızda 2 kişiyle sınırlandırmayın. Daha fazlası da olabilir” dedi ve bunu söyledikten sonra bir süre kahkahalarla güldü. Kalli, sezonun ilk yarısında takımının ortaya koyduğu performanstan memnun olduğunu da belirtip, başarılarından ötürü tüm oyuncularını kutladığını kaydetti.

Arda’ya aba altından sopa

Arda'nın Sivas maçındaki serzenişini kabullenmesinin mümkün olmadığını dile getiren Feldkamp, “Ne ceza vereyim? Kovayım mı? Konu orada ben değildim. Başkanımız dahil olmak üzere yönetimimiz ve tüm camiamız bu davranışları görüyor. Bu da herkesi ilgilendirir” diye konuştu. 73 yaşındaki teknik adam, Hasan Şaş’ın durumuyla ilgili olarak ise, “O konuda hiçbir bilgim yok” açıklamasını yaptı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious